спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204824 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 2,58 kg |
| диаметър | 228 mm |
| височина | 39,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 3430032
|
|
VOLVO 34300326
|
|
VOLVO 34300327
|
|
VOLVO 3432616
|
|
VOLVO 34326165
|
|
VOLVO 3450386
|
|
VOLVO 34503862
|
|
A.B.S. 16123
36.27 €
-20%
29.02 €
|
|
ATE 24010901251
|
|
BENDIX 561983
|
|
BENDIX 561983B
|
|
BORG & BECK BBD5041
|
|
BOSCH 0986478297
|
|
BRADI 1601454
|
|
BRADI 1602154
|
|
BRECO BS7397
|
|
BREMBO 08523710
|
|
CAR 142660
|
|
DELPHI BG2604
|
|
DELPHI BG2732
21.2 €
-20%
16.96 €
|
|
EUROBRAKE 5815204824
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 000160215
|
|
FERODO DDF226
70.23 €
-20%
56.19 €
|
|
FIRST LINE FBD567
|
|
FTE BS3566
|
|
HELLA PAGID 8DD355105441
|
|
JURID 561983
|
|
JURID 561983J
|
|
LEMFÖRDER 19106
|
|
LEMFÖRDER 1910603
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1696
|
|
METELLI 230309
|
|
MGA D1109
|
|
MINTEX MDC733
|
|
MINTEX MDC792
|
|
MOTAQUIP VBD776U
|
|
PAGID 50223
|
|
PEX VBD776U
|
|
PILENGA 5261
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC4443
|
|
sbs 1815204824
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
TEXTAR 92066100
|
|
TEXTAR 92082800
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
TRISCAN 812027121
|
|
TRUSTING DF173
|
|
TRUSTING DF745
|
|
TRW DF1696
|
|
VALEO 186311
|
|
ZIMMERMANN 610119300
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
