спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204836 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 4 kg |
| диаметър | 228 mm |
| височина | 68,9 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 46 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 3432616
|
|
VOLVO 34326165
|
|
A.B.S. 15930
|
|
ATE 24010901251
|
|
BENDIX 561447
|
|
BENDIX 561447B
|
|
BORG & BECK BBD5859S
|
|
BOSCH 0986478297
|
|
BRADI 1601454
|
|
BRECO BS7397
|
|
BREMBO 08523710
|
|
CAR 142660
|
|
DELPHI BG3570
23.85 €
-20%
19.08 €
|
|
EUROBRAKE 5815204836
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 655
|
|
FERODO DDF226
70.23 €
-20%
56.19 €
|
|
FIRST LINE FBD405
|
|
FTE BS4443
|
|
HELLA PAGID 8DD355103621
|
|
JURID 561447
|
|
JURID 561447J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1696
|
|
METELLI 230309
|
|
MGA D1109
|
|
MOTAQUIP VBD407U
|
|
PAGID 54006
|
|
PEX VBD407U
|
|
QUINTON HAZELL BDC3566
|
|
sbs 1815204836
27.2 €
-0%
27.2 €
|
|
TEXTAR 92066100
|
|
TRISCAN 812027114
|
|
TRUSTING DF173
|
|
TRUSTING DF745
|
|
TRW DF1696
|
|
TRW DF4301
|
|
ZIMMERMANN 610119000
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 87 коня | бензин |
