спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204844 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 4,45 kg |
| ос | мултилинк ос |
| диаметър | 265 mm |
| височина | 72 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 271895
|
|
VOLVO 2718955
|
|
A.B.S. 17030
57.9 €
-20%
46.32 €
|
|
ATE 24011002571
|
|
BORG & BECK BBD4371
|
|
BREMBO 08776810
|
|
DELPHI BG3543
49.44 €
-20%
39.56 €
|
|
EUROBRAKE 5815204844
|
|
FERODO DDF1060
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
FIRST LINE FBD1390
|
|
HELLA PAGID 8DD355106621
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1695
|
|
MGA D1475
|
|
MINTEX MDC1275
|
|
PAGID 50261
|
|
QUINTON HAZELL BDC5196
|
|
sbs 1815204844
29.09 €
-0%
29.09 €
|
|
TEXTAR 92051400
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
TEXTAR 92097800
|
|
TRISCAN 812027129
|
|
TRUSTING DF123
|
|
TRUSTING DF207
24.34 €
-0%
24.34 €
|
|
TRW DF1695
70.42 €
-20%
56.34 €
|
|
ZIMMERMANN 610370500
|
| Volvo 960 II (964) | 204 коня | бензин |
| Volvo 960 II комби (965) | 204 коня | бензин |
| Volvo 960 II (964) | 170 коня | бензин |
| Volvo 960 II комби (965) | 170 коня | бензин |
| Volvo S90 | 180 коня | бензин |
| Volvo S90 | 204 коня | бензин |
| Volvo V90 комби | 180 коня | бензин |
| Volvo V90 комби | 204 коня | бензин |
| Volvo 780 | 122 коня | дизел |
