спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204845 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 4,58 kg |
| диаметър | 277 mm |
| височина | 71 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 272301
|
|
VOLVO 2723013
|
|
A.B.S. 16907
|
|
ATE 24011201501
|
|
BORG & BECK BBD4372
|
|
BRECO BS7625
|
|
BREMBO 08944110
|
|
DELPHI BG3502
54.69 €
-20%
43.75 €
|
|
EUROBRAKE 5815204845
|
|
FIRST LINE FBD1392
|
|
FTE BS4999
|
|
HELLA PAGID 8DD355107101
|
|
MGA D1475
|
|
MINTEX MDC1437
|
|
PAGID 50285
|
|
sbs 1815204845
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
TEXTAR 92100800
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
TRISCAN 812027133
|
|
TRUSTING DF863
|
|
TRW DF4544
|
|
ZIMMERMANN 610370400
|
| Volvo V90 комби | 180 коня | бензин |
| Volvo V90 комби | 204 коня | бензин |
