спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204851 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 8,49 kg |
| диаметър | 315,7 mm |
| височина | 50,6 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25 mm |
| центриращ диаметър | 67,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30636074
|
|
VOLVO 306360743
|
|
VOLVO 30736406
|
|
A.B.S. 17634
74.41 €
-20%
59.53 €
|
|
ATE 24012801441
|
|
BORG & BECK BBD4389
|
|
BRECO BS8584
|
|
BREMBO 09975510
|
|
DELPHI BG3784
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
EUROBRAKE 5815204851
|
|
FERODO DDF1426
148.95 €
-20%
119.16 €
|
|
FIRST LINE FBD1415
|
|
HELLA PAGID 8DD355110571
|
|
MGA D1597
|
|
MINTEX MDC1614
|
|
PAGID 54266
|
|
PILENGA V267
|
|
sbs 1815204851
60.95 €
--0%
60.95 €
|
|
TEXTAR 92126600
|
|
TEXTAR 92126603
|
|
TRISCAN 812027134
|
|
TRUSTING DF548
47.54 €
-0%
47.54 €
|
|
TRW DF4339
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
VALEO 197057
|
| Volvo XC90 I | 200 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 243 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 140 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 170 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 200 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 180 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 209 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 272 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 130 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 210 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 210 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 260 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 315 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 185 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 126 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 185 коня | дизел |
| Volvo XC90 I | 238 коня | бензин |
| Volvo XC90 I | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 I | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
