спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204854 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 5,11 kg |
| диаметър | 288 mm |
| височина | 62,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| центриращ диаметър | 67,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 272429
|
|
A.B.S. 17920
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
ATE 24011201651
|
|
EUROBRAKE 5815204854
|
|
FERODO DDF1964
61.18 €
-20%
48.95 €
|
|
HELLA PAGID 8DD355113011
|
|
MINTEX MDC1995
|
|
PAGID 54492
|
|
PILENGA 5267
|
|
sbs 1815204854
34.79 €
-0%
34.79 €
|
|
TEXTAR 92149203
|
|
TRISCAN 812027146
|
|
TRUSTING DF773
|
|
TRW DF6048
50.73 €
-20%
40.59 €
|
|
ZIMMERMANN 610371000
|
| Volvo V70 I (LV) | 193 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 193 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 226 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 239 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 250 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 265 коня | бензин |
| Volvo XC70 CROSS COUNTRY | 200 коня | бензин |
| Volvo V70 II (SW) | 200 коня | бензин |
| Volvo XC70 CROSS COUNTRY | 163 коня | дизел |
| Volvo XC70 CROSS COUNTRY | 209 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 165 коня | бензин |
