спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204860 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 12,26 kg |
| диаметър | 328 mm |
| височина | 52 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| центриращ диаметър | 63,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 31277342
|
|
A.B.S. 17985
|
|
ATE 24013002121
|
|
BORG & BECK BBD4762
|
|
EUROBRAKE 5815204860
|
|
FERODO DDF1801C
135.8 €
-20%
108.64 €
|
|
FIRST LINE FBD1851
|
|
HELLA PAGID 8DD355116181
|
|
MINTEX MDC2198
|
|
QUINTON HAZELL BDC5848
|
|
sbs 1815204860
71.19 €
-0%
71.19 €
|
|
TEXTAR 92196303
116.57 €
-20%
93.26 €
|
|
TRISCAN 812027144
|
|
TRUSTING DF1395
|
|
TRW DF6472S
87.43 €
-20%
69.94 €
|
| Volvo XC60 | 241 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 215 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 286 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 185 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 205 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 175 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 238 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 203 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 243 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 304 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 163 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 136 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 181 коня | дизел |
| Volvo XC60 | 245 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 306 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 329 коня | бензин |
| Volvo XC60 | 230 коня | дизел |
