спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205018 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 6,8 kg |
| диаметър | 278 mm |
| височина | 47 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18051
|
|
ATE 24012402371
|
|
BORG & BECK BBD4794
|
|
EUROBRAKE 5815205018
|
|
FIRST LINE FBD1888
|
|
HELLA PAGID 8DD355117061
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS N3300915
|
|
MINTEX MDC2233
|
|
QUINTON HAZELL BDC5945
|
|
sbs 1815205018
46.14 €
--0%
46.14 €
|
|
TEXTAR 92227303
|
|
TRISCAN 812021111
|
|
TRW DF6031
|
|
CHEVROLET 96329364
|
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 144 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 156 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 133 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 128 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 150 коня | дизел |
