спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205201 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 4,86 kg |
| диаметър | 290 mm |
| височина | 46 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| центриращ диаметър | 107 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15657
41.85 €
-20%
33.48 €
|
|
ATE 24011001921
|
|
BENDIX 561424
|
|
BENDIX 561424B
|
|
BORG & BECK BBD4927
|
|
BOSCH 0986478377
|
|
BRADI 1480214
|
|
BRECO BS7368
|
|
BREMBO 08499410
|
|
CAR 142952
|
|
DELPHI BG2402
|
|
EUROBRAKE 5815205201
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 604
|
|
FERODO DDF233
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
FIRST LINE FBD397
|
|
FREMAX BD6971
|
|
FTE BS3460
|
|
HELLA PAGID 8DD355101291
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3308003
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
JURID 561424
|
|
JURID 561424J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1953
|
|
METELLI 230221
|
|
MINTEX MDC419
|
|
MOTAQUIP VBD414
|
|
PAGID 53401
|
|
PEX 140526
|
|
PILENGA 5551
|
|
QUINTON HAZELL BDC3460
|
|
sbs 1815205201
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
SEBRO 5581
|
|
TEXTAR 92036600
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
TRISCAN 812069105
|
|
TRUSTING DF144
|
|
TRW DF1953
|
|
VALEO 186374
|
|
ZIMMERMANN 540248100
|
|
SUZUKI 5521180000
|
|
SUZUKI 5551180000
|
| Suzuki SJ 410 Cabrio | 45 коня | бензин |
| Suzuki SJ 410 | 45 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 45 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 70 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 60 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 64 коня | бензин |
| Suzuki SJ 413 | 60 коня | бензин |
| Suzuki SJ 413 | 64 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 63 коня | дизел |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 80 коня | бензин |
