спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205203 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 4,5 kg |
| диаметър | 290 mm |
| височина | 46 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 107 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15988
41.16 €
-20%
32.93 €
|
|
ATE 24011002421
|
|
BENDIX 561505
|
|
BENDIX 561505B
|
|
BORG & BECK BBD5028
|
|
BOSCH 0986478539
|
|
BRADI 1480814
|
|
BRECO BS7400
|
|
BREMBO 08526610
|
|
CAR 142953
|
|
DELPHI BG2584
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
EUROBRAKE 5815205203
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 924
|
|
FERODO DDF351
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
FIRST LINE FBD548
|
|
FREMAX BD6970
|
|
FTE BS3779
|
|
HELLA PAGID 8DD355103601
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J330807
|
|
JURID 561505
|
|
JURID 561505J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2588
|
|
METELLI 230590
|
|
MGA D1574
|
|
MINTEX MDC747
|
|
MOTAQUIP VBD559U
|
|
PAGID 53403
|
|
PEX 140530
|
|
PILENGA 5555
|
|
QUINTON HAZELL BDC3779
|
|
sbs 1815205203
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
SEBRO 5587
|
|
TEXTAR 92066003
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
TRISCAN 812069106
|
|
TRUSTING DF094
34.25 €
-20%
27.4 €
|
|
TRW DF2588
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
VALEO 186504
|
|
ZIMMERMANN 540248900
|
|
CHEVROLET 5521180A00
|
|
CHEVROLET 96058796
|
|
SUZUKI 55211160A00
|
|
SUZUKI 5521160A00
|
|
SUZUKI 5551160A00
|
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 70 коня | бензин |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 82 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki X-90 (EL) | 97 коня | бензин |
| Suzuki X-90 (EL) | 97 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 80 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 80 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 63 коня | дизел |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 82 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 82 коня | бензин |
| Suzuki JIMNY (FJ) | 86 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 80 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 64 коня | дизел |
