спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205205 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,35 kg |
| диаметър | 231 mm |
| височина | 50 mm |
| дебелина на спирачния диск | 17 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| центриращ диаметър | 64 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15992
33.62 €
-20%
26.89 €
|
|
ATE 24011701031
|
|
BENDIX 561650
|
|
BENDIX 561650B
|
|
BORG & BECK BBD5025
|
|
BRADI 1480924
|
|
BRECO BS8150
|
|
BREMBO 09585710
|
|
CAR 142965
|
|
DELPHI BG2645
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
EUROBRAKE 5815205205
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 775
|
|
FERODO DDF623
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FIRST LINE FBD545
|
|
FTE BS3758
|
|
FTE BS3816
|
|
HELLA PAGID 8DD355103921
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3308004
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3308006
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
JURID 561650
|
|
JURID 561650J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2741
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF3032
|
|
METELLI 230691
|
|
MINTEX MDC714
|
|
MINTEX MDC791
|
|
MOTAQUIP VBD558
|
|
PAGID 53404
|
|
PEX 140527
|
|
PEX 140531
|
|
PILENGA V550
|
|
QUINTON HAZELL BDC3816
|
|
sbs 1815205205
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
TEXTAR 92065900
|
|
TEXTAR 92069000
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
TRISCAN 812069101
|
|
TRISCAN 812069103
|
|
TRUSTING DF301
|
|
TRUSTING DF926
|
|
TRW DF2741
|
|
TRW DF3032
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
ZIMMERMANN 540248500
|
|
SUBARU 5531180F01
|
|
SUBARU 5531180F02
|
|
SUZUKI 5531160B22
|
|
SUZUKI 5531160B30
|
|
SUZUKI 5531180F00
|
|
SUZUKI 5531180F03000
|
|
SUZUKI 55311M72F00
|
|
SUZUKI 5551186030
|
|
SUZUKI 96062166
|
| Suzuki SWIFT I (AA) | 101 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 50 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 53 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 54 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT кабриолет (SF413) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 71 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 71 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 71 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (HA11) | 53 коня | бензин |
| Subaru JUSTY II (JMA, MS) | 68 коня | бензин |
| Suzuki CAPPUCINO (EA) | 64 коня | бензин |
| Subaru JUSTY II (JMA, MS) | 86 коня | бензин |
| Subaru JUSTY III (G3X) | 94 коня | бензин |
| Subaru JUSTY III (G3X) | 99 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (HA12, HA23) | 58 коня | бензин |
