спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92036000 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| височина | 41 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 2,7 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0360 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000360
|
|
TEXTAR 98200036001
|
|
APEC braking DSK184
|
|
ATE 24010801041
|
|
ATE 24030801041
|
|
ATE 408104
|
|
AUGROS 5295217P
|
|
BARUM BAR08104
|
|
BENDIX 561257B
|
|
BOSCH 0986478273
|
|
BOSCH 986478273
|
|
BOSCH BD218
|
|
BRADI 1400914
|
|
BRECO BS7336
|
|
BREMBO 08314710
|
|
BREMBO 08314711
|
|
BREMBO 08314714
|
|
COMLINE ADC1515
|
|
DELPHI BG2258
46.79 €
-20%
37.43 €
|
|
DELPHI BG258
|
|
DÜKER 17151
|
|
FERODO DDF070
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
FERODO DDF0701
|
|
FERODO DDF070C1
|
|
FTE BS3449
|
|
GALFER B1G20801041
|
|
HELLA PAGID 355101211
|
|
HELLA PAGID 355101221
|
|
HELLA PAGID 8DD355101211
|
|
HELLA PAGID 8DD355101221
|
|
JURID 561257J
|
|
JURID 561257JC
|
|
JURID 8290317
|
|
JURID 8290321
|
|
MGA D907
|
|
MINTEX MDC364
|
|
NK 203906
|
|
NK 313906
|
|
OBTEC A/S 815271112
|
|
OPTIMAL BS0660
|
|
PAGID 52804
|
|
PAGID 52804PRO
|
|
PIM R020
|
|
QUINTON HAZELL BDC3449
|
|
REMSA 606600
|
|
REPSTAR RE03101028
|
|
ROADHOUSE 606600
|
|
sbs 1815203906
18.07 €
-0%
18.07 €
|
|
SEBRO 5312
|
|
TEXTAR 92036003
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
TRW DF1015
34.25 €
-20%
27.4 €
|
|
VALEO 186228
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
WAGNER WGR00701
|
|
WÜRTH 980820088
|
|
ZIMMERMANN 470240200
|
|
ZIMMERMANN 470240220
|
|
ZIMMERMANN 470240270
|
|
ZIMMERMANN 470240272
|
|
ZIMMERMANN 470240275
|
|
RENAULT 7700716947
|
|
RENAULT 7701204285
|
