спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1015 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 8,2 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| височина | 41 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 12,4 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15116
19.73 €
-20%
15.79 €
|
|
ABEX W0405
|
|
APEC braking DSK184
|
|
ATE 24010801041
|
|
ATE 408104
|
|
BENDIX 333672
|
|
BENDIX 561257B
|
|
BENDIX 561257BC
|
|
BORG & BECK BBD4845
|
|
BOSCH 0986478273
|
|
BOSCH 0986BB4063
|
|
BOSCH 986478273
|
|
BRADI 1400914
|
|
Brake ENGINEERING DI951135
|
|
BREMBO 08314710
|
|
BREMBO 08314714
|
|
CAR 142569
|
|
CAR HPD569
|
|
DELPHI BG2258
46.79 €
-20%
37.43 €
|
|
DELPHI BG258
|
|
DELPHI BS3449
|
|
FAG BS3449
|
|
FEBI BILSTEIN 09318
21.2 €
-20%
16.96 €
|
|
FERODO DDF070
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
FERODO DDF0701
|
|
FERODO DDF070C
25.73 €
-20%
20.58 €
|
|
FERODO DDF070C1
|
|
FERODO DRF070
|
|
FIRST LINE FBD237
|
|
FTE BS3449
|
|
GIRLING 6010153
|
|
GRAF DF2882
|
|
GRAF DF29107
|
|
HELLA 8DD355101211
|
|
HELLA 8DD355101221
|
|
JURID 561257J
|
|
JURID 561257JC
|
|
LEMFÖRDER 1814901
|
|
MAGNETI MARELLI 353614009140
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041290
|
|
MAPCO 151072
|
|
METELLI 230107
|
|
METZGER 14082E
|
|
METZGER 606600
|
|
MEYLE 16155210002
|
|
MINTEX MDC364
|
|
NK 203906
|
|
NK 313906
|
|
OBTEC A/S 271112
|
|
PAGID 52804
|
|
PAGID 52804PRO
|
|
PEX 140473
|
|
QH Benelux 55395
|
|
QUINTON HAZELL BDC3449
|
|
QUINTON HAZELL BSF3449
|
|
REMSA 606600
|
|
ROADHOUSE 606600
|
|
SEBRO 5312
|
|
SWAG 60909318
|
|
TEXTAR 92036000
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
TEXTAR 92036003
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
TEXTAR 98200036001
|
|
TRISCAN 812025103
|
|
TRUSTING DF030
|
|
VALEO 186025
|
|
VALEO 186228
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
ZIMMERMANN 4702402
|
|
ZIMMERMANN 470240200
|
|
RENAULT 7700716947
|
|
RENAULT 7701204285
|
|
RENAULT 7701716947
|
| Renault 5 (122_) | 45 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 41 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 45 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 46 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 71 коня | бензин |
| Renault SUPER 5 (B/C40_) | 67 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 55 коня | дизел |
| Renault TWINGO I (C06_) | 55 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 54 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 58 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 37 коня | бензин |
| Renault TWINGO I (C06_) | 60 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 46 коня | бензин |
| Renault RAPID кутия (F40_, G40_) | 42 коня | бензин |
