спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92036400 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 259 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,2 mm |
| минимална дебелина | 17,7 mm |
| височина | 46,3 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| тегло | 4,8 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0364 0 1 |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 11,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000364
|
|
TEXTAR 98200036401
|
|
APEC braking DSK614
|
|
ATE 24012001261
|
|
ATE 24032001261
|
|
ATE 420126
|
|
AUGROS 5295215P
|
|
BARUM BAR20126
|
|
BENDIX 561334B
|
|
BENDIX 561334BC
|
|
BOSCH 0986478270
|
|
BOSCH 986478270
|
|
BOSCH BD215
|
|
BRADI 1401124
|
|
BRECO BS7876
|
|
BREMBO 09314910
|
|
BREMBO 09314911
|
|
BREMBO 09314914
|
|
BREMBO 9314914
|
|
COMLINE ADC1525V
|
|
DELPHI BG2283
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
DELPHI BG283
|
|
FERODO DDF159
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
FERODO DDF1591
269.15 €
-20%
215.32 €
|
|
FERODO DDF1591C
202.25 €
-20%
161.8 €
|
|
FERODO DDF1591LC1
|
|
FERODO DDF1591RC1
|
|
FERODO DDF1595C
177.04 €
-20%
141.63 €
|
|
FERODO DDF1595C1
|
|
FTE BS3452
|
|
HELLA PAGID 355101281
|
|
HELLA PAGID 8DD355101281
|
|
JURID 561334J
|
|
JURID 561334JC
|
|
JURID 8290318
|
|
JURID 8290345
|
|
MGA D908
|
|
MGA D915
|
|
MINTEX MDC366
|
|
NK 203922
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
NK 313922
|
|
OBTEC A/S 815272724V
|
|
OPTIMAL BS2040
|
|
PAGID 52821
|
|
QUINTON HAZELL BDC3452
|
|
REMSA 620410
|
|
ROADHOUSE 620410
|
|
sbs 1815203922
30.99 €
-0%
30.99 €
|
|
SEBRO 5316
|
|
STOP 561334S
|
|
TRW DF1017
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
VALEO 186214
|
|
WÜRTH 980820087
|
|
ZIMMERMANN 470240000
|
|
ZIMMERMANN 470240020
|
|
ZIMMERMANN 470240070
|
|
ZIMMERMANN 470240072
|
|
ZIMMERMANN 470240075
|
|
RENAULT 7700715081
|
|
RENAULT 7701201283
|
|
RENAULT 7701204283
|
| Renault 18 (134_) | 109 коня | бензин |
| Renault 18 (134_) | 125 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 101 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 121 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 63 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 86 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 135 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 108 коня | бензин |
| Renault FUEGO (136_) | 132 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 109 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 88 коня | дизел |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 88 коня | дизел |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 103 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 90 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 124 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 103 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 69 коня | дизел |
| Renault ESPACE I (J11_) | 101 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 118 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 118 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 108 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 140 коня | бензин |
