спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92037400 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 245 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 46,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 3,36 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0374 0 1 |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 11,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000374
|
|
TEXTAR 98200037401
|
|
APEC braking DSK223
|
|
ATE 24011001161
|
|
ATE 410116
|
|
AUGROS 5292023P
|
|
BENDIX 561361B
|
|
BENDIX 561361BC
|
|
BOSCH 0986478315
|
|
BOSCH 986478315
|
|
BOSCH BD258
|
|
BRADI 1011354
|
|
BREMBO 08577510
|
|
BREMBO 08577511
|
|
BREMBO 08577514
|
|
BREMBO 8577510
|
|
DELPHI BG2520
48.48 €
-20%
38.78 €
|
|
DELPHI BG3382
58.8 €
-20%
47.04 €
|
|
FEBI BILSTEIN 9077
|
|
FERODO DDF323
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
FERODO DDF3231
|
|
FTE BS3932
|
|
HELLA PAGID 355101381
|
|
HELLA PAGID 355122382
|
|
HELLA PAGID 8DD355101381
|
|
HELLA PAGID 8DD355122382
|
|
JURID 561361J
58.97 €
-20%
47.18 €
|
|
JURID 561361JC
|
|
MGA D1324
|
|
MINTEX MDC1123
|
|
NK 204747
|
|
NK 314747
|
|
OBTEC A/S 815424228
|
|
OPTIMAL BS1240
|
|
PAGID 53927
|
|
QUINTON HAZELL BDC3932
|
|
REMSA 612400
|
|
ROADHOUSE 612400
|
|
SEBRO 2374
|
|
TEXTAR 92037405
|
|
TRW DF2666
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
VALEO 197335
|
|
ZIMMERMANN 100120900
|
|
ZIMMERMANN 100120920
|
|
ZIMMERMANN 100120970
|
|
ZIMMERMANN 100120972
|
|
ZIMMERMANN 100120975
|
|
AUDI 443615601B
|
|
SEAT 443615601B
|
|
SKODA 443615601B
|
|
VW 443615601B
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 133 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 182 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 137 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 182 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 120 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 190 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 136 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 136 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
