спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2666 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 245 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9,9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| височина | 46,2 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 15,5 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15798
34.18 €
-20%
27.35 €
|
|
ABEX W0626
|
|
ACDelco AC2239D
|
|
APEC braking DSK223
|
|
ATE 24011001161
|
|
ATE 24111001161
|
|
ATE 410116
|
|
BENDIX 561361B
|
|
BENDIX 561361BC
|
|
BORG & BECK BBD4899
|
|
BOSCH 0986478315
|
|
BOSCH 986478315
|
|
BRADI 1011354
|
|
Brake ENGINEERING DI953260
|
|
BREMBO 08577510
|
|
BREMBO 08577511
|
|
CAR 142765
|
|
CAR HPD765
|
|
DELPHI BG2520
48.48 €
-20%
38.78 €
|
|
DELPHI BG343
|
|
DELPHI BG520
|
|
DELPHI BS3932
|
|
FAG BS3932
|
|
FEBI BILSTEIN 09077
25.64 €
-20%
20.51 €
|
|
FERODO DDF323
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
FERODO DDF3231
|
|
FIRST LINE FBD346
|
|
FTE BS3932
|
|
GIRLING 6026664
|
|
HELLA 8DD355101381
|
|
JURID 561361J
58.97 €
-20%
47.18 €
|
|
JURID 561361JC
|
|
LEMFÖRDER 1415402
|
|
LPR A1351P
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610113540
|
|
METELLI 230708
|
|
METELLI 230708C
|
|
MEYLE 1155231002
|
|
MEYLE 1155231002PD
|
|
MGA D1324
|
|
MINTEX MDC1123
|
|
NATIONAL NBD392
|
|
NK 204747
|
|
NK 314747
|
|
OBTEC A/S 424228
|
|
OBTEC A/S 815424228
|
|
PAGID 53927
|
|
PEX 140030
|
|
PILENGA 5369
|
|
QH Benelux 52392
|
|
QUINTON HAZELL 612400
|
|
QUINTON HAZELL BDC3932
|
|
QUINTON HAZELL BSF3932
|
|
REMSA 612400
|
|
ROADHOUSE 612400
|
|
ROULUNDS RUBBER D2239
|
|
SEBRO 2374
|
|
SWAG 30909077
|
|
TEXTAR 92037400
32.61 €
-20%
26.09 €
|
|
TEXTAR 92037405
|
|
TEXTAR 98200037401
|
|
TRISCAN 812029131
|
|
TRUSTING DF154
27.09 €
-0%
27.09 €
|
|
VALEO 197335
|
|
WOKING P612400
|
|
ZIMMERMANN 1001209
|
|
ZIMMERMANN 100120900
|
|
ZIMMERMANN 100120950
|
|
AUDI 443615601B
|
|
AUDI 4D0615601A
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 133 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 182 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 220 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 133 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 120 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 136 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 136 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
