спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92037900 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 254 mm |
| дебелина на спирачния диск | 14,3 mm |
| минимална дебелина | 12,9 mm |
| височина | 31,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 78,5 mm |
| тегло | 4,95 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0379 0 1 |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 8 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000379
|
|
TEXTAR 98200037901
|
|
APEC braking DSK620
|
|
ATE 24011401031
|
|
ATE 414103
|
|
AUGROS 5292830P
|
|
BENDIX 561378B
|
|
BENDIX 561378BC
|
|
BOSCH 0986478345
|
|
BOSCH 986478345
|
|
BOSCH BD285
|
|
BRADI 1171914
|
|
BREMBO 08501310
|
|
BREMBO 08501311
|
|
BREMBO 08501314
|
|
BREMBO 8501310
|
|
DELPHI BG2349
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
DELPHI BG349
|
|
FERODO DDF138
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
FERODO DDF1381
66.47 €
-20%
53.17 €
|
|
FERODO DDF1383C1
|
|
FTE BS3519
|
|
HELLA PAGID 355101401
|
|
HELLA PAGID 8DD355101401
|
|
JURID 561378J
|
|
JURID 561378JC
|
|
JURID 8290281
|
|
MGA D963
|
|
MINTEX MDC430
|
|
NK 202523
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
NK 312523
|
|
OBTEC A/S 815171061
|
|
OPTIMAL BS1630
|
|
PAGID 51011
|
|
QUINTON HAZELL BDC3519
|
|
REMSA 616300
|
|
ROADHOUSE 616300
|
|
sbs 1815202523
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
SEBRO 3378
|
|
STOP 561378S
|
|
TRW DF1653
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
WÜRTH 980820042
|
|
ZIMMERMANN 250132000
|
|
ZIMMERMANN 250132020
|
|
ZIMMERMANN 250132070
|
|
ZIMMERMANN 250132072
|
|
ZIMMERMANN 250132075
|
|
FORD 5022676
|
|
FORD 6135249
|
|
FORD 6166055
|
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 63 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 63 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 68 коня | дизел |
