спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1653 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 254 mm |
| дебелина на спирачния диск | 14,3 mm |
| минимална дебелина | 12,9 mm |
| центриращ диаметър | 78,5 mm |
| височина | 31,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | M10 x 1,50 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15814
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
ABEX W0441
|
|
APEC braking DSK620
|
|
ATE 24011401031
|
|
ATE 414103
|
|
BENDIX 338769
|
|
BENDIX 561378B
|
|
BENDIX 561378BC
|
|
BORG & BECK BBD4870
|
|
BOSCH 0986478345
|
|
BOSCH 986478345
|
|
BRADI 1171914
|
|
Brake ENGINEERING DI952110
|
|
BREMBO 08501310
|
|
CAR 142259
|
|
CAR HPD259
|
|
DELPHI BG2349
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
DELPHI BG349
|
|
DELPHI BS3519
|
|
FAG BS3519
|
|
FEBI BILSTEIN 03166
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
FERODO DDF138
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
FIRST LINE FBD290
|
|
FTE BS3519
|
|
GIRLING 6016533
|
|
GRAF DF29163
|
|
HELLA 8DD355101401
|
|
JURID 561378J
|
|
JURID 561378JC
|
|
LEMFÖRDER 1683701
|
|
MAGNETI MARELLI 353611719140
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040400
|
|
MAPCO 15822
|
|
METELLI 230163
|
|
METZGER 14134
|
|
MEYLE 7155217010
|
|
MINTEX MDC430
|
|
NK 202523
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
NK 312523
|
|
OBTEC A/S 171061
|
|
OBTEC A/S 815171061
|
|
PAGID 51011
|
|
PE Automotive 11600200A
|
|
PEX 140182
|
|
QH Benelux 53392
|
|
QUINTON HAZELL BDC3519
|
|
QUINTON HAZELL BSF3519
|
|
REMSA 616300
|
|
ROADHOUSE 616300
|
|
SEBRO 3378
|
|
SWAG 50903166
|
|
TEXTAR 92037900
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
TEXTAR 98200037901
|
|
TRISCAN 812016121
|
|
TRUSTING DF006
|
|
VALEO 186168
|
|
ZIMMERMANN 2501320
|
|
ZIMMERMANN 250132000
|
|
ZIMMERMANN 250132050
|
|
FORD 5022676
|
|
FORD 6135249
|
|
FORD 6166055
|
|
FORD 86VX1125AB
|
| Ford TRANSIT автобус (V_ _) | 65 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (V_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 63 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (V_ _) | 65 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (V_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (V_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 63 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (V_ _) | 65 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 68 коня | дизел |
