спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92038100 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 58,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 110 mm |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| тегло | 5,35 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0381 0 1 |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 15 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000381
|
|
TEXTAR 98200038101
|
|
VAUXHALL 90223919
|
|
VAUXHALL 90271134
|
|
APEC braking DSK562
|
|
ATE 24012401111
|
|
ATE 24032401111
|
|
ATE 424111
|
|
AUGROS 5293413P
|
|
BARUM BAR24111
|
|
BENDIX 561406B
|
|
BENDIX 561406BC
|
|
BOSCH 0986478265
|
|
BOSCH 986478265
|
|
BOSCH BD211
|
|
BRADI 1340924
|
|
BREMBO 09494720
|
|
BREMBO 09494721
|
|
BREMBO 09494724
|
|
BREMBO 9494720
|
|
DELPHI BG2384
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
FEBI BILSTEIN 4844
|
|
FERODO DDF188
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
FERODO DDF1881
|
|
FERODO DDF1889C
96.85 €
-20%
77.48 €
|
|
FERODO DDF1889C1
|
|
FTE BS3543
|
|
HELLA PAGID 355101421
|
|
HELLA PAGID 8DD355101421
|
|
JURID 561406J
76.12 €
-20%
60.89 €
|
|
JURID 561406JC
|
|
JURID 8290347
|
|
MAPCO 15744
43.61 €
-0%
43.61 €
|
|
MGA D994
|
|
MINTEX MDC424
|
|
NK 203611
|
|
NK 313611
|
|
OBTEC A/S 815251107V
|
|
OPTIMAL BS2020
|
|
PAGID 52414
|
|
PIM V010
|
|
QUINTON HAZELL BDC3543
|
|
REMSA 620210
|
|
ROADHOUSE 620210
|
|
sbs 1815203611
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
SEBRO 5157
|
|
TRISCAN 812024108
|
|
TRW DF1612
|
|
TRW DF1614
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
VALEO 185063
|
|
VALEO 186191
|
|
WÜRTH 980820074
|
|
ZIMMERMANN 430145900
|
|
ZIMMERMANN 430145920
|
|
ZIMMERMANN 430145970
|
|
ZIMMERMANN 430145972
|
|
ZIMMERMANN 430145975
|
|
OPEL 569039
|
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 82 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 88 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 90 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 122 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 90 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 73 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 100 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 100 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 99 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 125 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 82 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 88 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 90 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 122 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 90 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 73 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 100 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 100 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 99 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 125 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 86 коня | бензин |
