спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1614 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| височина | 58,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 14,6 |
| кръг на дупките | 110 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 90223919
|
|
VAUXHALL 90271134
|
|
A.B.S. 15819
33.39 €
-20%
26.71 €
|
|
ABEX W0445
|
|
APEC braking DSK562
|
|
ATE 24012401111
|
|
ATE 24032401111
|
|
ATE 424111
|
|
ATE 524111
|
|
BENDIX 338798
|
|
BENDIX 561406B
|
|
BENDIX 561406BC
|
|
BORG & BECK BBD4888
|
|
BOSCH 0986478265
|
|
BOSCH 0986BB4005
|
|
BOSCH 986478265
|
|
BRADI 1340924
|
|
Brake ENGINEERING DI952070
|
|
BREMBO 09494720
|
|
CAR 142505
|
|
CAR HPD505
|
|
DELPHI BG2384
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
DELPHI BG384
|
|
DELPHI BS3543
|
|
FAG BS3543
|
|
FEBI BILSTEIN 04844
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
FERODO DDF188
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
FERODO DDF1881
|
|
FIRST LINE FBD317
|
|
FIRST LINE FBD327
|
|
FTE BS3543
|
|
GIRLING 6016141
|
|
GRAF DF29194
|
|
HELLA 8DD355101421
|
|
JURID 561406J
76.12 €
-20%
60.89 €
|
|
JURID 561406JC
|
|
LEMFÖRDER 1224702
|
|
MAGNETI MARELLI 353613409240
|
|
MAGNETI MARELLI 353613410540
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040370
|
|
MAPCO 15744
43.61 €
-0%
43.61 €
|
|
MAPCO 157442
|
|
METELLI 230194
|
|
METZGER 24598
|
|
MEYLE 6155216007
|
|
MINTEX MDC424
|
|
NK 203611
|
|
NK 303611
|
|
NK 313610
|
|
NK 313611
|
|
OBTEC A/S 251107V
|
|
OBTEC A/S 815251107
|
|
PAGID 52414
|
|
PEX 140422
|
|
QH Benelux 55157
|
|
QUINTON HAZELL BDC3543
|
|
QUINTON HAZELL BSF3543
|
|
REMSA 620210
|
|
ROADHOUSE 620210
|
|
SEBRO 5157
|
|
SWAG 40904844
|
|
TEXTAR 92038100
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
TEXTAR 98200038101
|
|
TRISCAN 812024107
|
|
TRISCAN 812024108
|
|
TRUSTING DF252
36.71 €
-0%
36.71 €
|
|
VALEO 186191
|
|
ZIMMERMANN 4301459
|
|
ZIMMERMANN 430145900
|
|
ZIMMERMANN 430145950
|
|
CHEVROLET 90223919
|
|
CHEVROLET 90271134
|
|
OPEL 569039
|
|
OPEL 90223919
|
|
OPEL 90271134
|
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 122 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 73 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 100 коня | дизел |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 100 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 99 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 125 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 122 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 73 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 100 коня | дизел |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 100 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 99 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 125 коня | бензин |
| Opel OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 86 коня | бензин |
| Opel OMEGA A комби (66_, 67_) | 86 коня | бензин |
