спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92038500 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 6 mm |
| височина | 29 mm |
| брой/разположение на дупките | 03/04 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| тегло | 2,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0385 0 1 |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 8 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000385
|
|
TEXTAR 98200038501
|
|
APEC braking DSK124
|
|
ATE 24010801071
|
|
ATE 24030801071
|
|
ATE 408107
|
|
AUGROS 5294617P
|
|
BARUM BAR08107
|
|
BENDIX 561359B
|
|
BENDIX 561359BC
|
|
BENDIX 561481B
|
|
BOSCH 0986478246
|
|
BOSCH 986478246
|
|
BOSCH BD195
|
|
BRADI 1091514
|
|
BREMBO 08492910
|
|
BREMBO 08492911
|
|
BREMBO 08492914
|
|
BREMBO 08492975
|
|
BREMBO 8492914
|
|
COMLINE ADC1501
19.73 €
-20%
15.79 €
|
|
DELPHI BG2355
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
DELPHI BG355
|
|
FEBI BILSTEIN 10318
15.66 €
-20%
12.53 €
|
|
FERODO DDF132
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
FERODO DDF1321
|
|
FERODO DDF132C1
|
|
FERODO DDF3351
|
|
FTE BS3505
|
|
GALFER B1G20801071
|
|
HELLA PAGID 355101451
|
|
HELLA PAGID 8DD355101451
|
|
JURID 561359J
35 €
-20%
28 €
|
|
JURID 561359JC
36.98 €
-20%
29.58 €
|
|
JURID 8290371
|
|
MAPCO 15319
|
|
MGA D953
|
|
MINTEX MDC401
|
|
NK 209917
|
|
NK 319917
|
|
OBTEC A/S 815272703
|
|
OPTIMAL BS0700
|
|
PAGID 50608
|
|
PAGID 50608PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC3505
|
|
REMSA 607000
|
|
ROADHOUSE 607000
|
|
sbs 1815209917
16.26 €
-0%
16.26 €
|
|
SEBRO 3020
|
|
TRISCAN 812010116
|
|
TRW DF1120
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
VALEO 185027
|
|
VALEO 186012
|
|
VALEO 186130
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
WAGNER WGR01321
|
|
WÜRTH 980820028
|
|
ZIMMERMANN 180201900
|
|
ZIMMERMANN 180201920
|
|
ZIMMERMANN 180201970
|
|
ZIMMERMANN 180201972
|
|
ZIMMERMANN 180201975
|
|
CITROEN 4246F8
|
|
CITROEN 4246G0
|
|
CITROEN 4249C5
|
|
CITROEN 95027199
|
|
CITROEN 95661810
|
|
CITROEN 95661848
|
|
CITROEN E169004
|
|
PEUGEOT 4246F8
|
|
PEUGEOT 4246G0
|
|
PEUGEOT 4249C5
|
|
PEUGEOT 95027199
|
|
PEUGEOT 95661810
|
|
PEUGEOT E169004
|
| Citroen AX (ZA-_) | 41 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 45 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 95 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 52 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | дизел |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 45 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 60 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 50 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 50 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 60 коня | бензин |
| Citroen SAXO (S0, S1) | 50 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 44 коня | бензин |
