спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92039200 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 41 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/07 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| тегло | 5,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0392 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000392
|
|
TEXTAR 98200039201
|
|
VAUXHALL 90250546
|
|
VAUXHALL 90295087
|
|
VAUXHALL 90487402
|
|
APEC braking DSK518
|
|
ATE 24012401151
|
|
ATE 24032401151
|
|
ATE 424115
|
|
ATE 524115
|
|
AUGROS 5293416P
|
|
BARUM BAR24115
|
|
BENDIX 561488B
|
|
BENDIX 561488BC
|
|
BLUE PRINT ADG04323
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
BOSCH 0986478327
|
|
BOSCH 986478327
|
|
BOSCH BD269
|
|
BRADI 1341524
|
|
BREMBO 09514820
|
|
BREMBO 09514821
|
|
BREMBO 09514824
|
|
BREMBO 09514876
|
|
BREMBO 09960824
|
|
BREMBO 9514824
|
|
BREMBO 9960824
|
|
COMLINE ADC1007V
32.16 €
-20%
25.72 €
|
|
DELPHI BG2443
66.98 €
-20%
53.58 €
|
|
DELPHI BG443
|
|
FERODO DDF206
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
FERODO DDF2061
|
|
FERODO DDF206C1
|
|
FTE BS3680
|
|
GALFER B1G22401151
|
|
HELLA PAGID 355101491
|
|
HELLA PAGID 355101501
|
|
HELLA PAGID 8DD355101491
|
|
HELLA PAGID 8DD355101501
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300907
48.21 €
-20%
38.57 €
|
|
JURID 561488J
73.93 €
-20%
59.14 €
|
|
JURID 561488JC
|
|
JURID 8290503
|
|
MGA D966
|
|
MINTEX MDC692
|
|
NK 203613
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
NK 313613
|
|
OBTEC A/S 815251108V
|
|
OPTIMAL BS1780
|
|
PAGID 52415
|
|
PAGID 52415PRO
|
|
PIM V006
|
|
QUINTON HAZELL BDC3680
|
|
REMSA 617810
|
|
REPSTAR OP03101010
|
|
ROADHOUSE 617810
|
|
sbs 1815203613
27.2 €
-0%
27.2 €
|
|
SEBRO 5160
|
|
STOP 561488S
|
|
TEXTAR 92039203
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
TEXTAR TXD0068
|
|
TRW DF1625
45.63 €
-20%
36.51 €
|
|
VALEO 186189
78.39 €
-20%
62.72 €
|
|
WAGNER WGR02061
|
|
WÜRTH 980820076
|
|
ZIMMERMANN 430146100
|
|
ZIMMERMANN 430146120
|
|
ZIMMERMANN 430146170
|
|
ZIMMERMANN 430146172
|
|
ZIMMERMANN 430146175
|
|
DAEWOO 96179110
|
|
OPEL 569001
|
|
OPEL 569042
|
|
OPEL 90468509
|
|
OPEL 93182282
|
