спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92047500 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 250 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 49,3 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 5,25 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0475 0 1 |
| Дължина на опаковка | 28,5 cm |
| Широчина на опаковка | 27 cm |
| Височина на опаковка | 13 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000475
|
|
TEXTAR 98200047501
|
|
APEC braking DSK141
|
|
ATE 24012201291
|
|
ATE 422129
|
|
AUGROS 5297623P
|
|
BENDIX 561402B
|
|
BLUE PRINT ADN14320
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
BOSCH 0986478361
|
|
BOSCH 0986479T78
|
|
BOSCH BD301
|
|
BRADI 1321424
|
|
BREMBO 09502210
|
|
BREMBO 09502211
|
|
BREMBO 09502214
|
|
BREMBO 9502210
|
|
DELPHI BG2395
45.01 €
-20%
36.01 €
|
|
DELPHI BG395
|
|
FERODO DDF234
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
FERODO DDF2341
|
|
FTE BS3538
|
|
HELLA PAGID 355102031
|
|
HELLA PAGID 8DD355102031
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301027
|
|
JURID 561402J
|
|
JURID 8290394
|
|
MGA D1013
|
|
MINTEX MDC506
|
|
NK 202215
|
|
NK 312215
|
|
OBTEC A/S 815151288V
|
|
OPTIMAL BS1460
|
|
PAGID 52320
|
|
QUINTON HAZELL BDC3538
|
|
REMSA 614610
|
|
ROADHOUSE 614610
|
|
sbs 1815202215
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
SEBRO 3952
|
|
TRISCAN 812014108
|
|
TRW DF1959
|
|
TRW DF2739
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
VALEO 186478
|
|
ZIMMERMANN 200250200
|
|
ZIMMERMANN 200250220
|
|
ZIMMERMANN 200250270
|
|
ZIMMERMANN 200250272
|
|
ZIMMERMANN 200250275
|
|
NISSAN 4020615
|
|
NISSAN 40206150
|
| Nissan BLUEBIRD (U11) | 105 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (U11) | 58 коня | дизел |
| Nissan BLUEBIRD Station Wagon (WU11) | 102 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Station Wagon (WU11) | 105 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Station Wagon (WU11) | 58 коня | дизел |
| Nissan BLUEBIRD Station Wagon (WU11) | 67 коня | дизел |
| Nissan BLUEBIRD (T72 , T12) | 102 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (T72 , T12) | 105 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (T72 , T12) | 129 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (T72 , T12) | 67 коня | дизел |
| Nissan BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) | 129 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) | 102 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) | 105 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) | 67 коня | дизел |
| Nissan PRAIRIE (M10, NM10) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRAIRIE (M10, NM10) | 92 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (U11) | 90 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (T72 , T12) | 83 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) | 83 коня | бензин |
| Nissan PRAIRIE (M10, NM10) | 75 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) | 90 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) | 135 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (T72 , T12) | 135 коня | бензин |
