спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2739 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 260 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| центриращ диаметър | 84 mm |
| височина | 57 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 13 |
| кръг на дупките | 114 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16885
|
|
ABEX W0792
|
|
BOSCH 0986478484
|
|
BRADI 1327724
|
|
BREMBO 09593210
|
|
FERODO DDF772
77.3 €
-20%
61.84 €
|
|
FERODO DDF7721
|
|
FTE BS4987
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301041
|
|
LEMFÖRDER 2222401
|
|
OBTEC A/S 151546V
|
|
PEX 140407
|
|
TEXTAR 92070200
109.52 €
-20%
87.61 €
|
|
TEXTAR 98200070201
|
|
TRISCAN 812014132
|
|
TRUSTING DF411
42.12 €
-0%
42.12 €
|
|
VALEO 186554
|
|
NISSAN 4020615C11
|
|
NISSAN 4020615C25
|
|
NISSAN 4020715C01
|
|
NISSAN 4020715C25
|
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 101 коня | бензин |
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 105 коня | бензин |
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 64 коня | дизел |
| Nissan VANETTE кутия (C22) | 67 коня | дизел |
| Nissan VANETTE автобус (C22) | 69 коня | бензин |
| Nissan VANETTE кутия (C22) | 69 коня | бензин |
