спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92050900 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 239,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 43 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/05 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| тегло | 3,6 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0509 0 1 |
| Дължина на опаковка | 27 cm |
| Широчина на опаковка | 25,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000509
|
|
TEXTAR 98200050901
|
|
APEC braking DSK110
|
|
ATE 24011001961
|
|
ATE 24031001961
|
|
ATE 410196
|
|
AUGROS 5292836P
|
|
BARUM BAR10196
|
|
BENDIX 561496B
|
|
BOSCH 0986478501
|
|
BOSCH 986478501
|
|
BOSCH BD427
|
|
BRADI 1172814
|
|
BREMBO 08516410
|
|
BREMBO 08516411
|
|
BREMBO 08516414
|
|
BREMBO 08516424
|
|
BREMBO 08516476
|
|
BREMBO 8516424
|
|
COMLINE ADC0436
25.58 €
-20%
20.46 €
|
|
COMLINE ADC1203
21.92 €
-20%
17.54 €
|
|
DELPHI BG2439
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
DELPHI BG439
|
|
FERODO DDF208
49.6 €
-20%
39.68 €
|
|
FERODO DDF2081
|
|
FERODO DDF208C
27.22 €
-20%
21.77 €
|
|
FERODO DDF208C1
|
|
FTE BS3611
|
|
GALFER B1G21001961
|
|
HELLA PAGID 355102211
|
|
HELLA PAGID 8DD355102211
|
|
JURID 561496J
|
|
JURID 561496JC
|
|
JURID 8290599
|
|
MGA D968
|
|
MINTEX MDC578
|
|
NATIONAL NBD014
|
|
NK 202526
|
|
NK 312526
|
|
OBTEC A/S 815171058
|
|
OPTIMAL BS0940
|
|
PAGID 51012
|
|
PIM F004
|
|
QUINTON HAZELL BDC3611
|
|
REMSA 609400
|
|
ROADHOUSE 609400
|
|
sbs 1815202526
21.87 €
-0%
21.87 €
|
|
SEBRO 3385
|
|
TRW DF1658
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
VALEO 186162
|
|
WAGNER WGR02081
|
|
WÜRTH 980820047
|
|
ZIMMERMANN 250132700
|
|
ZIMMERMANN 250132720
|
|
ZIMMERMANN 250132770
|
|
ZIMMERMANN 250132772
|
|
ZIMMERMANN 250132775
|
|
FORD 1107767
|
|
FORD 5022652
|
|
FORD 5022653
|
|
FORD 6191061
|
|
FORD 6191062
|
|
FORD 6191063
|
|
FORD 89FX1125S1A
|
| Ford FIESTA III (GFJ) | 55 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 73 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 71 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (F3L, F5L) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (F3L, F5L) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT V (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT V (GAL) | 71 коня | бензин |
| Ford ORION III (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 90 коня | дизел |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 71 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 90 коня | бензин |
| Ford ESCORT V комби (GAL, AVL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT V комби (GAL, AVL) | 71 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI кабриолет (ALL) | 90 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI комби (GAL) | 60 коня | дизел |
| Ford ESCORT VI комби (GAL) | 90 коня | дизел |
| Ford ESCORT VI комби (GAL) | 90 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 75 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI седан (GAL) | 75 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI комби (GAL) | 75 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 88 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI седан (GAL) | 88 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI комби (GAL) | 88 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 73 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI кабриолет (ALL) | 75 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI кабриолет (ALL) | 88 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI седан (GAL) | 90 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (FVD) | 60 коня | дизел |
| Ford ESCORT VII комби (GAL, ANL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 105 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI комби (GAL) | 105 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI комби (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI кабриолет (ALL) | 71 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI комби (GAL) | 71 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI седан (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT VII седан (GAL, AFL) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI седан (GAL) | 71 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI седан (GAL) | 90 коня | дизел |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 60 коня | дизел |
| Ford ESCORT VI седан (GAL) | 60 коня | дизел |
| Ford ESCORT VI кабриолет (ALL) | 105 коня | бензин |
