спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1658 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 239 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| височина | 43 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13,6 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15965
29.96 €
-20%
23.97 €
|
|
ABEX W0468
|
|
APEC braking DSK110
|
|
ATE 24011001961
|
|
ATE 410196
|
|
BENDIX 345049
|
|
BENDIX 561496B
|
|
BENDIX 561496BC
|
|
BORG & BECK BBD4016
|
|
BOSCH 0986478501
|
|
BOSCH 0986BB4029
|
|
BOSCH 986478501
|
|
BRADI 1172814
|
|
Brake ENGINEERING DI954090
|
|
BREMBO 08516410
|
|
BREMBO 08516414
|
|
BREMBO 08516424
|
|
BREMBO 08516476
|
|
CAR 142263
|
|
CAR HPD263
|
|
DELPHI BG2439
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
DELPHI BG439
|
|
DELPHI BS3611
|
|
FAG BS3611
|
|
FEBI BILSTEIN 05650
20.54 €
-20%
16.43 €
|
|
FERODO DDF208
49.6 €
-20%
39.68 €
|
|
FERODO DDF2081
|
|
FERODO DDF208C
27.22 €
-20%
21.77 €
|
|
FERODO DDF208C1
|
|
FERODO DRF208
|
|
FIRST LINE FBD023
|
|
FTE BS3611
|
|
GIRLING 6016583
|
|
GRAF DF29168
|
|
HELLA 8DD355102211
|
|
JURID 561496J
|
|
JURID 561496JC
|
|
LEMFÖRDER 1683802
|
|
MAGNETI MARELLI 353611728140
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040670
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
MAPCO 15738
|
|
METELLI 230168
|
|
METZGER 14223E
|
|
MEYLE 7155215001
|
|
MINTEX MDC578
|
|
MINTEX MDK0003
|
|
MINTEX MDK0017
|
|
NK 202526
|
|
NK 302526
|
|
NK 312526
|
|
OBTEC A/S 171058
|
|
PAGID 51012
|
|
PEX 140191
|
|
PEX 140191N
|
|
QH Benelux 53389
|
|
QUINTON HAZELL BDC3611
|
|
QUINTON HAZELL BSF3611
|
|
REMSA 609400
|
|
ROADHOUSE 609400
|
|
SEBRO 3385
|
|
SWAG 50905650
|
|
TEXTAR 92050900
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
TEXTAR 98200050901
|
|
TRISCAN 812016105
|
|
TRUSTING DF011
|
|
VALEO 186033
|
|
VALEO 186162
|
|
ZIMMERMANN 2501327
|
|
ZIMMERMANN 250132700
|
|
ZIMMERMANN 250132750
|
|
FORD 1072464
|
|
FORD 1107767
|
|
FORD 5022652
|
|
FORD 5022653
|
|
FORD 6191062
|
|
FORD 6191063
|
|
FORD 89FX1125AE
|
|
FORD 89FX1125BE
|
|
FORD 89FX1125S1A
|
| Ford FIESTA III (GFJ) | 55 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 73 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 71 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (F3L, F5L) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (F3L, F5L) | 60 коня | бензин |
| Ford ESCORT V (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford ORION III (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 73 коня | бензин |
| Ford ESCORT VI (GAL) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (FVD) | 60 коня | дизел |
| Ford ESCORT VI седан (GAL) | 60 коня | бензин |
