спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92053200 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 257 mm |
| дебелина на спирачния диск | 14 mm |
| минимална дебелина | 12,8 mm |
| височина | 50,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| тегло | 4,7 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0532 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000532
|
|
TEXTAR 98200053201
|
|
APEC braking DSK643
|
|
ATE 24011401021
|
|
ATE 24031401021
|
|
ATE 414102
|
|
AUGROS 5294829P
|
|
BENDIX 561516B
|
|
BOSCH 0986478517
|
|
BOSCH BD441
|
|
BRADI 1152114
|
|
BREMBO 08487810
|
|
BREMBO 08487811
|
|
BREMBO 08487814
|
|
BREMBO 8487810
|
|
DELPHI BG2412
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
FERODO DDF129
47.05 €
-20%
37.64 €
|
|
FERODO DDF1291
165.37 €
-20%
132.3 €
|
|
FERODO DDF1291C
167.19 €
-20%
133.75 €
|
|
FERODO DDF1291C1
|
|
FERODO DDF1293C
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
FERODO DDF1293C1
|
|
FERODO DDF1294C1
|
|
FTE BS3771
|
|
HELLA PAGID 355102371
|
|
HELLA PAGID 8DD355102371
|
|
JURID 561516J
|
|
MGA D992
|
|
MINTEX MDC748
|
|
NK 202328
|
|
NK 312328
|
|
OBTEC A/S 815161616
|
|
OPTIMAL BS1820
|
|
PAGID 51806
|
|
QUINTON HAZELL BDC3771
|
|
REMSA 618200
|
|
ROADHOUSE 618200
|
|
sbs 1815202328
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
TRISCAN 812015106
|
|
TRW DF1744
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
VALEO 186147
|
|
ZIMMERMANN 230236000
|
|
ZIMMERMANN 230236020
|
|
ZIMMERMANN 230236070
|
|
ZIMMERMANN 230236072
|
|
ZIMMERMANN 230236075
|
|
FIAT 82434169
|
| Lancia THEMA (834) | 115 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 90 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 113 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 120 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 116 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 90 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 94 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 75 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 83 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 100 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 117 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 147 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 147 коня | бензин |
