спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1744 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 257 mm |
| дебелина на спирачния диск | 14 mm |
| минимална дебелина | 12,8 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| височина | 51 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16127
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
ABEX W0447
|
|
ACDelco AC2125D
|
|
APEC braking DSK643
|
|
ATE 24011401021
|
|
ATE 414102
|
|
BENDIX 345085
|
|
BENDIX 561516B
|
|
BOSCH 0986478517
|
|
BRADI 1152114
|
|
BREMBO 08487810
|
|
CAR 142416
|
|
CAR HPD416
|
|
DELPHI BG2412
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
DELPHI BG412
|
|
FAG BS3771
|
|
FERODO DDF129
47.05 €
-20%
37.64 €
|
|
FIRST LINE FBD075
|
|
FTE BS3771
|
|
GIRLING 6017443
|
|
GRAF DF29192
|
|
HELLA 8DD355102371
|
|
JURID 561516J
|
|
LEMFÖRDER 16822
|
|
LPR F2121P
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353611521140
|
|
METELLI 230192
|
|
MINTEX MDC748
|
|
NATIONAL NBD216
|
|
OBTEC A/S 161616
|
|
PAGID 51806
|
|
PEX 140165
|
|
PILENGA 5045
|
|
QH Benelux 57363
|
|
QUINTON HAZELL 618200
|
|
QUINTON HAZELL BDC3744
|
|
QUINTON HAZELL BDC3771
|
|
QUINTON HAZELL BSF3771
|
|
REMSA 618200
|
|
ROADHOUSE 618200
|
|
ROULUNDS RUBBER D2125
|
|
SEBRO 3251
|
|
TEXTAR 92053200
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
TEXTAR 98200053201
|
|
TRISCAN 812015120
|
|
TRUSTING DF651
|
|
VALEO 186147
|
|
WOKING P618200
|
|
ZIMMERMANN 2302360
|
|
ZIMMERMANN 230236000
|
|
ZIMMERMANN 230236050
|
|
FIAT 82434169
|
|
LANCIA 82434169
|
| Lancia THEMA (834) | 113 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 115 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 141 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 152 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 90 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 113 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 115 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 116 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 137 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 120 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 152 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 90 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 94 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 105 коня | дизел |
| Fiat CROMA (154) | 100 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 117 коня | бензин |
