спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92054700 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 270 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 77 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/07 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| тегло | 4,7 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0547 0 1 |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 18 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000547
|
|
TEXTAR 98200054701
|
|
VAUXHALL 90297932
|
|
APEC braking DSK574
|
|
ATE 24011002051
|
|
ATE 410205
|
|
AUGROS 5290044P
|
|
BARUM BAR10205
|
|
BENDIX 561589B
|
|
BOSCH 0986478504
|
|
BOSCH 986478504
|
|
BOSCH BD430
|
|
BRADI 1341854
|
|
BREMBO 08574810
|
|
BREMBO 08574811
|
|
BREMBO 08574814
|
|
BREMBO 8574810
|
|
COMLINE ADC1126
35.49 €
-20%
28.39 €
|
|
DELPHI BG2637
48.87 €
-20%
39.1 €
|
|
FEBI BILSTEIN 10749
46.74 €
-20%
37.4 €
|
|
FERODO DDF329
54.21 €
-20%
43.37 €
|
|
FERODO DDF3291
|
|
FTE BS3776
|
|
HELLA PAGID 355102481
|
|
HELLA PAGID 8DD355102481
|
|
JURID 561589J
|
|
JURID 561589JC
69.42 €
-20%
55.53 €
|
|
JURID 8290546
|
|
JURID 8290618
|
|
MGA D1226
|
|
MINTEX MDC694
|
|
NK 203619
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
NK 313619
|
|
OBTEC A/S 815252501
|
|
OPTIMAL BS2520
|
|
PAGID 52409
|
|
QUINTON HAZELL BDC3776
|
|
REMSA 625200
|
|
ROADHOUSE 625200
|
|
sbs 1815203619
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
SEBRO 5162
|
|
TRISCAN 812024112
|
|
TRW DF2663
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
VALEO 185147
|
|
VALEO 186489
|
|
ZIMMERMANN 430146400
|
|
ZIMMERMANN 430146420
|
|
ZIMMERMANN 430146470
|
|
ZIMMERMANN 430146472
|
|
ZIMMERMANN 430146475
|
|
OPEL 569102
|
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 88 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 129 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 150 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 115 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 115 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 150 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 136 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 136 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 136 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 116 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 150 коня | бензин |
