спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2663 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 270 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| височина | 77 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 14,25 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| диаметър на барабана | 160 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 90297932
|
|
A.B.S. 16092
51.62 €
-20%
41.3 €
|
|
ABEX W0623
|
|
ACDelco AC2270D
|
|
APEC braking DSK574
|
|
ATE 24011002051
|
|
ATE 410205
|
|
BENDIX 561589B
|
|
BENDIX 561589BC
|
|
BORG & BECK BBD4029
|
|
BOSCH 0986478504
|
|
BOSCH 986478504
|
|
BOSCH F026A00776
|
|
BRADI 1341854
|
|
Brake ENGINEERING DI955036
|
|
BREMBO 08574810
|
|
CAR 142509
|
|
CAR HPD509
|
|
DBA DBA024
|
|
DELPHI BG2637
48.87 €
-20%
39.1 €
|
|
DELPHI BG637
|
|
DELPHI BS3776
|
|
FAG BS3776
|
|
FEBI BILSTEIN 10749
46.74 €
-20%
37.4 €
|
|
FERODO DDF329
54.21 €
-20%
43.37 €
|
|
FERODO DDF3291
|
|
FERODO DRF329
|
|
FIRST LINE FBD041
|
|
FTE BS3776
|
|
GIRLING 6026634
|
|
HELLA 8DD355102481
|
|
JURID 561589J
|
|
JURID 561589JC
69.42 €
-20%
55.53 €
|
|
LEMFÖRDER 1487201
|
|
LEMFÖRDER 1487202
|
|
LPR O1201P
|
|
MAGNETI MARELLI 353613418540
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041730
|
|
MAPCO 15848
|
|
MAPCO 158482
|
|
METELLI 230426
|
|
METZGER 14456
|
|
MEYLE 6155236005
|
|
MGA D1226
|
|
MINTEX MDC694
|
|
NATIONAL NBD139
|
|
NK 203619
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
NK 313619
|
|
OBTEC A/S 252501
|
|
PAGID 52409
|
|
PEX 140430
|
|
PILENGA 5761
|
|
QH Benelux 55161
|
|
QUINTON HAZELL 625200
|
|
QUINTON HAZELL BDC3776
|
|
QUINTON HAZELL BSF3776
|
|
REMSA 625200
|
|
ROADHOUSE 625200
|
|
SEBRO 5162
|
|
SWAG 40910749
|
|
TEXTAR 92054700
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
TEXTAR 98200054701
|
|
TRISCAN 812024112
|
|
TRUSTING DF184
29.96 €
-0%
29.96 €
|
|
VALEO 186489
|
|
WOKING P625200
|
|
ZIMMERMANN 4301464
|
|
ZIMMERMANN 430146400
|
|
ZIMMERMANN 430146450
|
|
ZIMMERMANN 430146452
|
|
OPEL 569102
|
|
OPEL 90297932
|
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 115 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 129 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 150 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 115 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 115 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 150 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 136 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 136 коня | бензин |
| Opel CALIBRA A (85_) | 136 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 116 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 150 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 150 коня | бензин |
