спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92056500 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| височина | 41 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/07 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| тегло | 5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0565 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000565
|
|
TEXTAR 98200056501
|
|
APEC braking DSK532
|
|
APEC braking DSK632
|
|
ATE 24012001401
|
|
ATE 24032001401
|
|
ATE 420140
|
|
AUGROS 5293421P
|
|
BARUM BAR20140
|
|
BENDIX 561588B
|
|
BENDIX 561588BC
|
|
BOSCH 0986478535
|
|
BOSCH 986478535
|
|
BOSCH BD458
|
|
BRADI 134192E
|
|
BREMBO 09552720
|
|
BREMBO 09552721
|
|
BREMBO 09552724
|
|
BREMBO 9552724
|
|
COMLINE ADC1102V
35.58 €
-20%
28.46 €
|
|
DELPHI BG2636
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
DELPHI BG626
|
|
FEBI BILSTEIN 5185
|
|
FERODO DDF328
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
FERODO DDF3281
|
|
FERODO DDF328C1
|
|
FTE BS3826
|
|
GALFER B1G22001401
|
|
HELLA PAGID 355102671
|
|
HELLA PAGID 355102681
|
|
HELLA PAGID 8DD355102671
|
|
HELLA PAGID 8DD355102681
|
|
JURID 561588J
65.39 €
-20%
52.31 €
|
|
JURID 561588JC
65.65 €
-20%
52.52 €
|
|
JURID 8290634
|
|
MAPCO 15750
26.03 €
-0%
26.03 €
|
|
MGA D1084
|
|
MINTEX MDC693
|
|
NK 203617
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
NK 313617
|
|
OBTEC A/S 815252502V
|
|
OPTIMAL BS1740
|
|
PAGID 52417
|
|
PAGID 52417PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC3826
|
|
REMSA 617410
|
|
ROADHOUSE 617410
|
|
sbs 1815203617
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
SEBRO 5164
|
|
STOP 561588S
|
|
TEXTAR 92056503
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
TRISCAN 812024113
|
|
TRW DF1624
44.64 €
-20%
35.72 €
|
|
UBD 4506
|
|
VALEO 185144
|
|
VALEO 186282
|
|
WÜRTH 980820078
|
|
ZIMMERMANN 430146600
|
|
ZIMMERMANN 430146620
|
|
ZIMMERMANN 430146670
|
|
ZIMMERMANN 430146672
|
|
ZIMMERMANN 430146675
|
|
OPEL 569046
|
|
OPEL 569055
|
|
OPEL 90375224
|
|
OPEL 90421727
|
|
OPEL 90511128
|
|
OPEL 93182285
|
