спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1624 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| височина | 41 mm |
| брой на дупките | 6 |
| мярка на резбата | 14 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 90421727
|
|
VAUXHALL 90511128
|
|
A.B.S. 16093
53.02 €
-20%
42.41 €
|
|
ABEX W0536
|
|
APEC braking DSK532
|
|
ATE 24012001401
|
|
ATE 24032001401
|
|
ATE 420140
|
|
ATE 520140
|
|
BENDIX 561588B
|
|
BENDIX 561588BC
|
|
BORG & BECK BBD4960
|
|
BOSCH 0986478535
|
|
BOSCH 0986479876
|
|
BOSCH F026A00989
|
|
BRADI 134192E
|
|
Brake ENGINEERING DI955164
|
|
BREMBO 09552710
|
|
BREMBO 09552724
|
|
CAR 142499
|
|
CAR HPD499
|
|
DELPHI BG2626
|
|
DELPHI BG2636
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
DELPHI BG636
|
|
FAG BS3826
|
|
FEBI BILSTEIN 05185
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
FERODO DDF328
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
FERODO DDF3281
|
|
FERODO DDF328C1
|
|
FERODO DRF328
|
|
FIRST LINE FBD447
|
|
FTE BS3826
|
|
GIRLING 6016241
|
|
GRAF DF29284L
|
|
HELLA 8DD355102671
|
|
HELLA 8DD355102681
|
|
JURID 561588J
65.39 €
-20%
52.31 €
|
|
JURID 561588JC
65.65 €
-20%
52.52 €
|
|
LEMFÖRDER 1224501
|
|
LEMFÖRDER 1224503
|
|
MAGNETI MARELLI 351341920500
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040380
|
|
MAPCO 15750
26.03 €
-0%
26.03 €
|
|
MAPCO 157502
|
|
METELLI 230284
|
|
METZGER 24730E
|
|
METZGER 617410
|
|
MEYLE 6155216005
|
|
MINTEX MDC693
|
|
MINTEX MDK0158
|
|
NK 203617
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
NK 303617
|
|
NK 313617
|
|
OBTEC A/S 252502V
|
|
PAGID 52417
|
|
PAGID 52417PRO
|
|
PEX 140432
|
|
QH Benelux 57421
|
|
QUINTON HAZELL BDC3681
|
|
QUINTON HAZELL BDC3826
|
|
QUINTON HAZELL BSF3826
|
|
REMSA 617410
|
|
ROADHOUSE 617410
|
|
SEBRO 5164
|
|
SWAG 40905185
|
|
TEXTAR 92056500
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92056503
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
TEXTAR 98200056501
|
|
TRISCAN 812024113
|
|
TRUSTING DF265
|
|
VALEO 186282
|
|
ZIMMERMANN 4301466
|
|
ZIMMERMANN 430146600
|
|
ZIMMERMANN 430146620
|
|
ZIMMERMANN 430146650
|
|
ZIMMERMANN 430146652
|
|
CHEVROLET 90421727
|
|
CHEVROLET 90511128
|
|
OPEL 569010
|
|
OPEL 569046
|
|
OPEL 569055
|
|
OPEL 90421727
|
|
OPEL 90511128
|
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 82 коня | дизел |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 57 коня | дизел |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 57 коня | дизел |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 90 коня | бензин |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA F хетчбек (53_, 54_, 58_, 59_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | 90 коня | бензин |
| Opel ASTRA F комби (51_, 52_) | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 109 коня | бензин |
| Opel CORSA B (73_, 78_, 79_) | 106 коня | бензин |
| Opel TIGRA (95_) | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA (95_) | 106 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 60 коня | дизел |
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 60 коня | дизел |
