спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92057200 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 226 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 71,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 39,8 mm |
| тегло | 4,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0572 0 1 |
| Дължина на опаковка | 27 cm |
| Широчина на опаковка | 25,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000572
|
|
TEXTAR 98200057201
|
|
APEC braking DSK224
|
|
ATE 24011002031
|
|
ATE 410203
|
|
AUGROS 5293833P
|
|
BARUM BAR10203
|
|
BENDIX 561620B
|
|
BENDIX 561620BC
|
|
BOSCH 0986478332
|
|
BOSCH 986478332
|
|
BOSCH BD274
|
|
BRADI 1581655
|
|
BREMBO 08500520
|
|
BREMBO 08500521
|
|
BREMBO 08500524
|
|
BREMBO 8500520
|
|
COMLINE ADC1424
|
|
COMLINE ADC3001
|
|
DELPHI BG2714
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
DELPHI BG714
|
|
FEBI BILSTEIN 11394
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
FERODO DDF266
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
FERODO DDF2661
|
|
FTE BS3937
|
|
HELLA PAGID 355102751
|
|
HELLA PAGID 355122362
|
|
HELLA PAGID 8DD355102751
|
|
HELLA PAGID 8DD355122362
|
|
JURID 561620J
|
|
JURID 561620JC
|
|
MGA D1112
|
|
MINTEX MDC787
|
|
NK 2047119
|
|
NK 204736
|
|
NK 3147119
|
|
NK 314736
|
|
OBTEC A/S 815424227
|
|
OPTIMAL BS0250
|
|
PAGID 53912
|
|
QUINTON HAZELL BDC3937
|
|
REMSA 602500
|
|
ROADHOUSE 602500
|
|
sbs 1815204736
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
SEBRO 7105
|
|
TRISCAN 812029112
|
|
TRW DF1540
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
VALEO 185157
|
|
VALEO 186517
|
|
WAGNER WGR01371
|
|
ZIMMERMANN 600320100
|
|
ZIMMERMANN 600320120
|
|
ZIMMERMANN 600320170
|
|
ZIMMERMANN 600320172
|
|
ZIMMERMANN 600320175
|
|
AUDI 357615601A
|
|
AUDI 357615601B
|
|
SEAT 357615601A
|
|
SEAT 357615601B
|
|
SKODA 357615601A
|
|
SKODA 357615601B
|
|
VW 357615601A
|
|
VW 357615601B
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 150 коня | бензин |
| Seat TOLEDO I (1L) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 190 коня | бензин |
