спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204736 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 4,35 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без сензорен пръстен за ABS |
| диаметър | 226 mm |
| височина | 71,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| центриращ диаметър | 39,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16081
27.15 €
-20%
21.72 €
|
|
ATE 24011002031
|
|
BENDIX 561620
|
|
BENDIX 561620B
|
|
BORG & BECK BBD5878S
|
|
BOSCH 0986478332
|
|
BRADI 1581655
|
|
BRECO BS7430
|
|
BREMBO 08500520
|
|
CAR 142716
|
|
DELPHI BG2714
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
EUROBRAKE 5815204736
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 710
|
|
FERODO DDF266
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
FIRST LINE FBD566
|
|
FREMAX BD3576
|
|
FTE BS3937
|
|
HELLA PAGID 8DD355102751
|
|
JURID 561620
|
|
JURID 561620J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1540
|
|
METELLI 230312
|
|
MGA D1112
|
|
MINTEX MDC787
|
|
MOTAQUIP VBD745
|
|
PAGID 53912
|
|
PEX 140624
|
|
PILENGA 5254
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
sbs 1815204736
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
SEBRO 7105
|
|
TEXTAR 92057200
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
TRISCAN 812029112
|
|
TRUSTING DF575
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
TRW DF1540
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
ZIMMERMANN 600320100
|
|
SEAT 357615601B
|
|
VW 357615601A
|
|
VW 357615601B
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 101 коня | бензин |
| Seat TOLEDO I (1L) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Cabriolet (1E7) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 190 коня | бензин |
