спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92111300 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 41 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/07 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| тегло | 3,3 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1113 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001113
|
|
TEXTAR 98200111301
|
|
VAUXHALL 9195981
|
|
APEC braking DSK2056
|
|
ATE 24011101521
|
|
ATE 411152
|
|
AUGROS 5973399P
|
|
BARUM BAR11152
|
|
BENDIX 562195B
|
|
BENDIX 562195BC
|
|
BOSCH 0986478081
|
|
BOSCH 0986479189
|
|
BOSCH 986478081
|
|
Brake ENGINEERING DI956126
|
|
BREMBO 08863810
|
|
BREMBO 08863811
|
|
BREMBO 08863814
|
|
BREMBO 8863810
|
|
COMLINE ADC1114
27.04 €
-20%
21.63 €
|
|
DELPHI BG2148
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
DELPHI BG3567
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
FERODO DDF11291
|
|
FERODO DDF116C1
|
|
GALFER B1G21101521
|
|
HELLA PAGID 355108301
|
|
HELLA PAGID 355108311
|
|
HELLA PAGID 8DD355108301
|
|
HELLA PAGID 8DD355108311
|
|
JURID 562195JC
51.29 €
-20%
41.03 €
|
|
MGA D1423
|
|
MINTEX MDC1453
|
|
NK 203641
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
NK 313641
|
|
OPTIMAL BS7100
|
|
PAGID 50362
|
|
PAGID 50362PRO
|
|
REMSA 666400
|
|
REPSTAR OP03101008
|
|
ROADHOUSE 666400
|
|
TEXTAR 92111303
|
|
TRW DF4225
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
VALEO 186757
71.09 €
-20%
56.87 €
|
|
WAGNER WGR01161
|
|
WAGNER WGR11291
|
|
ZIMMERMANN 430149300
|
|
ZIMMERMANN 430149320
|
|
ZIMMERMANN 430149370
|
|
ZIMMERMANN 430149372
|
|
ZIMMERMANN 430149375
|
|
OPEL 569020
|
