спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186757 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | плътен |
| външен диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| височина | 41,1 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 9195981
|
|
A.B.S. 17352
37.67 €
-20%
30.14 €
|
|
A.B.S. 17352OE
|
|
ATE 24011101521
|
|
ATE 24011301611
|
|
ATE 24031301611
|
|
BENDIX 561158B
|
|
BENDIX 562195B
|
|
BOSCH 0986478081
|
|
BOSCH 0986479189
|
|
BOSCH 986478081
|
|
BOSCH 986479189
|
|
BREMBO 08447514
|
|
BREMBO 08863810
|
|
BREMBO 8447514
|
|
BREMBO 8863810
|
|
DELPHI BG2148
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
DELPHI BG3567
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
DEX DF009
|
|
DEX DF949
|
|
FERODO DDF1129
58.64 €
-20%
46.91 €
|
|
FERODO DDF116
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
FERODO DRF116
|
|
FTE BS3388
|
|
FTE BS5306
|
|
FTE BS5306B
|
|
JURID 561158J
17.47 €
-20%
13.97 €
|
|
JURID 562195J
|
|
LPR O1001P
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6042253
|
|
METELLI 230568
|
|
MGA D1423
|
|
MINTEX 11125256
|
|
MINTEX MDC1453
|
|
MINTEX MDC266
|
|
MOTAQUIP LVBE261
|
|
MOTAQUIP VBE261
|
|
NK 1815203641
|
|
PAGID 50362
|
|
PAGID 50362PRO
|
|
PAGID 52404
|
|
PILENGA 5770
|
|
QUINTON HAZELL BDC3388
|
|
QUINTON HAZELL BDC5306
|
|
QUINTON HAZELL BSF3388
|
|
QUINTON HAZELL BSF5306
|
|
REMSA 666400
|
|
ROADHOUSE 666400
|
|
ROULUNDS RUBBER D2615
|
|
sbs 1815203641
23.19 €
-0%
23.19 €
|
|
TEXTAR 92020900
25.18 €
-20%
20.14 €
|
|
TEXTAR 92111300
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
TEXTAR 92111303
|
|
TEXTAR 982001113
|
|
TEXTAR 98200111301
|
|
TRIPLE FIVE ADC3508
|
|
TRIPLE FIVE E169180
|
|
TRIPLE FIVE YH1485
|
|
TRUSTING DF009
|
|
TRUSTING DF949
19.86 €
-0%
19.86 €
|
|
TRW DF4225
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
VALEO 197037
|
|
OPEL 569020
|
| Opel CORSA C (F08, F68) | 58 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 80 коня | бензин |
