спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92111600 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 283 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| височина | 34 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| тегло | 6,74 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1116 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001116
|
|
TEXTAR 98200111601
|
|
APEC braking DSK2175
|
|
ATE 24012601201
|
|
ATE 24032601201
|
|
ATE 426120
|
|
ATE 526120
|
|
AUGROS 5973402P
|
|
BARUM BAR26120
|
|
BENDIX 562129B
|
|
BLUE PRINT ADP154301
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
BOSCH 0986478979
|
|
BOSCH 986478979
|
|
Brake ENGINEERING DI956083
|
|
BREMBO 09876010
|
|
BREMBO 09876011
|
|
BREMBO 09876014
|
|
BREMBO 09876075
|
|
BREMBO 09961910
|
|
BREMBO 09961975
|
|
BREMBO 9961975
|
|
COMLINE ADC1519V
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
DELPHI BG3622
76.69 €
-20%
61.36 €
|
|
DELPHI BG3622C
52.83 €
-20%
42.27 €
|
|
FERODO DDF11521
|
|
FERODO DDF1152C1
|
|
GALFER B1G22601201
|
|
HELLA PAGID 355108361
|
|
HELLA PAGID 355108371
|
|
HELLA PAGID 8DD355108361
|
|
HELLA PAGID 8DD355108371
|
|
JURID 562129J
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
JURID 562129JC
81.99 €
-20%
65.59 €
|
|
MGA D1394
|
|
MINTEX MDC1492
|
|
NATIONAL NBD1119
|
|
NK 201927
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
NK 311927
|
|
OBTEC A/S 815272719V
|
|
OPTIMAL BS6030
|
|
PAGID 50365
|
|
PAGID 50365PRO
|
|
REMSA 660410
|
|
ROADHOUSE 660410
|
|
TEXTAR 92111603
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
TRW DF4183
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
TRW DF4786
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
VALEO 186693
47.04 €
-20%
37.63 €
|
|
WAGNER WGR11521
|
|
ZIMMERMANN 440310600
|
|
ZIMMERMANN 440310620
|
|
ZIMMERMANN 440310670
|
|
ZIMMERMANN 440310672
|
|
ZIMMERMANN 440310675
|
|
CITROEN 1606401480
|
|
CITROEN 4246W2
|
|
CITROEN 4246W8
|
|
CITROEN 424917
|
|
CITROEN 424918
|
|
CITROEN 424984
|
|
CITROEN 4249J6
|
|
CITROEN E169142
|
|
PEUGEOT 1606401480
|
|
PEUGEOT 4246W2
|
|
PEUGEOT 4246W8
|
|
PEUGEOT 424917
|
|
PEUGEOT 424918
|
|
PEUGEOT 424984
|
|
PEUGEOT 4249J6
|
|
PEUGEOT E169142
|
