спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92114700 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| височина | 45,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| тегло | 4,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1147 0 1 |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001147
|
|
TEXTAR 98200114701
|
|
APEC braking DSK2335
|
|
ATE 24011002831
|
|
ATE 410283
|
|
AUGROS 5290004P
|
|
BENDIX 562275B
|
|
BOSCH 0986479120
|
|
BOSCH 986479120
|
|
Brake ENGINEERING DI956265
|
|
BREMBO 08786110
|
|
BREMBO 08786111
|
|
BREMBO 08786114
|
|
BREMBO 08786175
|
|
BREMBO 8786111
|
|
COMLINE ADC1831
34.58 €
-20%
27.66 €
|
|
DELPHI BG3857
66.98 €
-20%
53.58 €
|
|
FERODO DDF11381
|
|
HELLA PAGID 355108731
|
|
HELLA PAGID 8DD355108731
|
|
JURID 562275J
82.19 €
-20%
65.75 €
|
|
JURID 562275JC
|
|
MGA D1456
|
|
MINTEX MDC1593
|
|
NK 201021
29.96 €
-20%
23.97 €
|
|
NK 311021
|
|
OPTIMAL BS6740
|
|
PAGID 54147
|
|
REMSA 696800
|
|
ROADHOUSE 696800
|
|
sbs 1815201021
27.2 €
-0%
27.2 €
|
|
TRW DF4440
40.8 €
-20%
32.64 €
|
|
VALEO 186797
|
|
WAGNER WGR11381
|
|
ZIMMERMANN 110221820
|
|
ALFA ROMEO 46469908
|
|
ALFA ROMEO 46542702
|
| Alfa Romeo 156 (932) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo GT (937) | 162 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 190 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 192 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 140 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 192 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 140 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 115 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 115 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 250 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 250 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 166 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 166 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 140 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 140 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 175 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 175 коня | дизел |
| Alfa Romeo GT (937) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo GT (937) | 165 коня | бензин |
| Alfa Romeo GT (937) | 240 коня | бензин |
| Alfa Romeo GT (937) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 163 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 126 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 162 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 163 коня | дизел |
| Alfa Romeo GT (937) | 170 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 112 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 112 коня | бензин |
