спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4440 |
| повърхност | боядисан |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| мярка на резбата | 13,1 |
| височина | 45,7 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| диаметър | 276 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 9 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17055
40.46 €
-20%
32.37 €
|
|
AP 15388
|
|
AP 15388V
|
|
APEC braking DSK2235
|
|
ATE 24011002831
|
|
BENDIX 562275B
|
|
BENDIX 562275BC
|
|
BORG & BECK BBD4359
|
|
BOSCH 0986479120
|
|
Brake ENGINEERING DI956265
|
|
BREMBO 08786110
|
|
BREMBO 08786111
|
|
BREMBO 08786175
|
|
CAR 142190
|
|
CAR HPD190
|
|
DELPHI BG3857
66.98 €
-20%
53.58 €
|
|
FERODO DDF1138
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
FERODO DDF11381
|
|
FERODO DRF1138
|
|
FIRST LINE FBD1376
|
|
GIRLING 6044404
|
|
HELLA 8DD355108731
|
|
JURID 562275J
82.19 €
-20%
65.75 €
|
|
JURID 562275JC
|
|
LPR A2001P
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610027540
|
|
METELLI 230698
|
|
METELLI 230698C
|
|
METZGER 15388V
|
|
METZGER X15388
|
|
MEYLE 2155230013
|
|
MGA D1456
|
|
MINTEX MDC1593
|
|
NATIONAL NBD1216
|
|
NK 201021
29.96 €
-20%
23.97 €
|
|
NK 311021
|
|
PAGID 54147
|
|
PILENGA 5044
|
|
QH Benelux 58092
|
|
QUINTON HAZELL BDC5309
|
|
QUINTON HAZELL BSF5309
|
|
REMSA 696800
|
|
TEXTAR 92114700
39.79 €
-20%
31.83 €
|
|
TRISCAN 812012128
|
|
TRUSTING DF1088
30.34 €
-0%
30.34 €
|
|
VALEO 186797
|
|
ZIMMERMANN 110221820
|
|
ALFA ROMEO 46469908
|
|
ALFA ROMEO 46542702
|
| Alfa Romeo GT (937) | 162 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 192 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 110 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 140 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 115 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 115 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 250 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 250 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 166 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 166 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 147 (937) | 250 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 140 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 140 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 175 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 175 коня | дизел |
| Alfa Romeo GT (937) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo GT (937) | 165 коня | бензин |
| Alfa Romeo GT (937) | 240 коня | бензин |
| Alfa Romeo GT (937) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 162 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 126 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 163 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 126 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 162 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 163 коня | дизел |
| Alfa Romeo GT (937) | 170 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 112 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 112 коня | бензин |
