спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92117300 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 255 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 48 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 3,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1173 0 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001173
|
|
TEXTAR 98200117301
|
|
APEC braking DSK345
|
|
ATE 24011002601
|
|
ATE 24031002601
|
|
ATE 410260
|
|
AUGROS 5290047P
|
|
BARUM BAR10260
|
|
BENDIX 562503BC
|
|
BOSCH 0986478480
|
|
BOSCH 986478480
|
|
BREMBO 08908410
|
|
BREMBO 08908411
|
|
BREMBO 08908414
|
|
BREMBO 08908475
|
|
BREMBO 8908411
|
|
COMLINE ADC1427
27.77 €
-20%
22.22 €
|
|
DELPHI BG3671
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FERODO DDF1177
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
FERODO DDF11771
|
|
FREMAX BD2880
|
|
HELLA PAGID 355109081
|
|
HELLA PAGID 355109091
|
|
HELLA PAGID 355109092
|
|
HELLA PAGID 8DD355109081
|
|
HELLA PAGID 8DD355109091
|
|
HELLA PAGID 8DD355109092
|
|
JURID 562503JC
|
|
MGA D1568
|
|
MINTEX MDC1462
|
|
NK 204784
|
|
NK 314784
|
|
OPTIMAL BS7522
|
|
OPTIMAL BS7522C
|
|
PAGID 54173
|
|
PAGID 54173PRO
|
|
REMSA 672300
|
|
ROADHOUSE 672300
|
|
TEXTAR 92117303
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
TEXTAR 92117305
|
|
TRW DF4039
40.8 €
-20%
32.64 €
|
|
VALEO 197032
|
|
WAGNER WGR11771
|
|
ZIMMERMANN 100332300
|
|
ZIMMERMANN 100332320
|
|
ZIMMERMANN 100332370
|
|
ZIMMERMANN 100332372
|
|
ZIMMERMANN 100332375
|
|
AUDI 4B0615601B
|
|
SEAT 4B0615601B
|
|
SKODA 4B0615601B
|
|
VW 4B0615601B
|
