спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1177 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 255 mm |
| височина | 47,8 mm |
| тегло | 7,23 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой звена на верига | 110 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1177
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
FERODO DDF11771
|
|
APEC braking DSK345
|
|
ATE 24011002601
|
|
ATE 410260
|
|
BENDIX 562503BC
|
|
BOSCH 0986478480
|
|
Brake ENGINEERING 956096
|
|
Brake ENGINEERING DI956096
|
|
BRECO BS7617
|
|
BREMBO 08908410
|
|
BREMBO 08908411
|
|
BREMBO 08908410
|
|
BREMBO 08908411
|
|
DELPHI BG3671
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FEBI BILSTEIN 22906
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FERODO DDF11771
|
|
FTE BS5183
|
|
GRAF DF29806
|
|
JURID 562503JC
|
|
LPR A1601P
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1012954
|
|
MAGNETI MARELLI 1012954
|
|
METELLI 230806
|
|
METELLI 230806
|
|
MGA D1568
|
|
MINTEX MDC1462
|
|
NATIONAL NBD991
|
|
NECTO WN1199
|
|
PAGID 54173
|
|
QH Benelux 57957
|
|
QUINTON HAZELL BDC5183
|
|
QUINTON HAZELL BDC5183P
|
|
sbs 1815204784
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
TEXTAR 92117300
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
TEXTAR 98200117301
|
|
TRW DF4039
40.8 €
-20%
32.64 €
|
|
VALEO 197032
|
|
WAGNER WGR11771
|
|
ZIMMERMANN 100332300
|
|
AUDI 4B0615601B
|
|
SKODA 4B0615601B
|
|
VAG 4B0615601B
|
|
VW 4B0615601B
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 165 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 150 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 136 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 170 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 163 коня | бензин |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 163 коня | дизел |
| Audi A6 (4B2, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 156 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 190 коня | бензин |
