спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92122203 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 360 mm |
| дебелина на спирачния диск | 34 mm |
| минимална дебелина | 31 mm |
| височина | 59,6 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 13,53 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1222 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 39,5 cm |
| Широчина на опаковка | 38 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001222
|
|
TEXTAR 98200122201
|
|
APEC braking DSK2474
|
|
ATE 24013401001
|
|
ATE 434100
|
|
AUGROS 5290147P
|
|
BENDIX 562517BC
|
|
BOSCH 0986479302
|
|
BOSCH 986479302
|
|
BREMBO 09991510
|
|
BREMBO 09991511
|
|
BREMBO 09991514
|
|
BREMBO 9991511
|
|
COMLINE ADC2607V
|
|
DELPHI BG9957
111.16 €
-20%
88.93 €
|
|
FERODO DDF15721
|
|
GALFER B1G23401001
|
|
HELLA PAGID 355109841
|
|
HELLA PAGID 355109851
|
|
HELLA PAGID 355121281
|
|
HELLA PAGID 355122632
|
|
HELLA PAGID 8DD355109841
|
|
HELLA PAGID 8DD355109851
|
|
HELLA PAGID 8DD355121281
|
|
HELLA PAGID 8DD355122632
|
|
JURID 562517JC
88.94 €
-20%
71.16 €
|
|
MINTEX MDC2069
|
|
NK 2047125
|
|
NK 3147125
|
|
NK 3447125
|
|
OPTIMAL BS8174
|
|
OPTIMAL BS8174C
|
|
PAGID 54222
|
|
PAGID 54222PRO
|
|
REMSA 6115410
|
|
ROADHOUSE 6115410
|
|
sbs 18152047125
73.93 €
-0%
73.93 €
|
|
TEXTAR 92122200
|
|
TEXTAR 92122205
|
|
TRW DF4268S
124.24 €
-20%
99.4 €
|
|
ZIMMERMANN 100330500
|
|
ZIMMERMANN 100330520
|
|
ZIMMERMANN 100330570
|
|
ZIMMERMANN 100330572
|
|
ZIMMERMANN 100330575
|
|
AUDI 3D0615301M
|
|
AUDI 4E0615301A
|
|
AUDI 4E0615301G
|
|
AUDI 4E0615301J
|
|
AUDI 4E0615301P
|
|
AUDI 4E0615301T
|
|
SEAT 3D0615301M
|
|
SEAT 4E0615301A
|
|
SEAT 4E0615301G
|
|
SEAT 4E0615301J
|
|
SEAT 4E0615301P
|
|
SEAT 4E0615301T
|
|
SKODA 3D0615301M
|
|
SKODA 4E0615301A
|
|
SKODA 4E0615301G
|
|
SKODA 4E0615301J
|
|
SKODA 4E0615301P
|
|
SKODA 4E0615301T
|
|
VW 3D0615301M
|
|
VW 4E0615301A
|
|
VW 4E0615301G
|
|
VW 4E0615301J
|
|
VW 4E0615301P
|
|
VW 4E0615301T
|
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 420 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 313 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 335 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 241 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 320 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 450 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 280 коня | бензин |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 240 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 233 коня | дизел |
| Volkswagen PHAETON (3D_) | 245 коня | дизел |
