спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92123003 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 374 mm |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 34,4 mm |
| височина | 81 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| тегло | 15,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1230 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 42 cm |
| Широчина на опаковка | 40,5 cm |
| Височина на опаковка | 9 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001230
|
|
TEXTAR 98200123001
|
|
ATE 24013601011
|
|
ATE 436101
|
|
AUGROS 5290155P
|
|
BENDIX 562347B
|
|
BENDIX 562406B
|
|
BREMBO 09943610
|
|
BREMBO 09943611
|
|
BREMBO 09943614
|
|
BREMBO 9943611
|
|
COMLINE ADC1752V
|
|
DELPHI BG9915
142.48 €
-20%
113.98 €
|
|
FERODO DDF1246C1
|
|
HELLA PAGID 355109991
|
|
HELLA PAGID 355110001
|
|
HELLA PAGID 355121621
|
|
HELLA PAGID 355122652
|
|
HELLA PAGID 8DD355109991
|
|
HELLA PAGID 8DD355110001
|
|
HELLA PAGID 8DD355121621
|
|
HELLA PAGID 8DD355122652
|
|
JURID 562406J
|
|
MGA D1504
|
|
MINTEX MDC1661
|
|
NATIONAL NBD1265
|
|
NK 201571
|
|
OPTIMAL BS7600
|
|
PAGID 54230
|
|
PAGID 54230PRO
|
|
REMSA 6113210
|
|
ROADHOUSE 6113210
|
|
sbs 1815201571
|
|
TEXTAR 92123000
127.04 €
-20%
101.63 €
|
|
ZIMMERMANN 150340900
|
|
ZIMMERMANN 150340920
|
|
ZIMMERMANN 150340970
|
|
ZIMMERMANN 150340972
|
|
ZIMMERMANN 150340975
|
|
BMW 34116753091
|
|
BMW 34116766107
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 329 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 300 коня | дизел |
