спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92123203 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 345 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| височина | 67 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| тегло | 10,2 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1232 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 38 cm |
| Широчина на опаковка | 36,5 cm |
| Височина на опаковка | 8 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001232
|
|
TEXTAR 98200123201
|
|
APEC braking DSK2383
|
|
ATE 24012401771
|
|
ATE 24012402012
|
|
ATE 424177
|
|
ATE 424201
|
|
AUGROS 5290157P
|
|
BENDIX 562437B
|
|
BOSCH 0986479005
|
|
BOSCH 0986479585
|
|
BOSCH 986479005
|
|
BREMBO 09935210
|
|
BREMBO 09935211
|
|
BREMBO 09935214
|
|
BREMBO 9935211
|
|
COMLINE ADC1765V
|
|
DELPHI BG9789
80.5 €
-20%
64.4 €
|
|
FERODO DDF1247C1
|
|
HELLA PAGID 355110031
|
|
HELLA PAGID 355110041
|
|
HELLA PAGID 355110042
|
|
HELLA PAGID 355122051
|
|
HELLA PAGID 8DD355110031
|
|
HELLA PAGID 8DD355110041
|
|
HELLA PAGID 8DD355110042
|
|
HELLA PAGID 8DD355122051
|
|
JURID 562437J
106.7 €
-20%
85.36 €
|
|
JURID 562437JC
|
|
MGA D1487
|
|
MINTEX MDC1777
|
|
NATIONAL NBD1220
|
|
NK 201579
66.44 €
-20%
53.15 €
|
|
NK 311579
|
|
OPTIMAL BS7628
|
|
PAGID 54232
|
|
PAGID 54232PRO
|
|
REMSA 685210
|
|
ROADHOUSE 685210
|
|
TEXTAR 92123200
|
|
TEXTAR 92123205
|
|
TRW DF4389
|
|
TRW DF4389S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150341100
|
|
ZIMMERMANN 150341120
|
|
ZIMMERMANN 150341170
|
|
ZIMMERMANN 150341172
|
|
ZIMMERMANN 150341175
|
|
BMW 34211166129
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
