спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92124900 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| височина | 53,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| тегло | 4,92 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 1249 0 1 |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001249
|
|
TEXTAR 98200124901
|
|
APEC braking DSK2358
|
|
ATE 24011101541
|
|
ATE 411154
|
|
AUGROS 5290081P
|
|
BENDIX 562270B
|
|
BOSCH 0986479070
|
|
BOSCH 986479070
|
|
BREMBO 08A29710
|
|
BREMBO 08A29711
|
|
BREMBO 08A29714
|
|
COMLINE ADC1226
|
|
DELPHI BG3873
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
FERODO DDF14971
|
|
GALFER B1G21101541
|
|
HELLA PAGID 355110291
|
|
HELLA PAGID 8DD355110291
|
|
JURID 562270J
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
JURID 562270JC
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
MINTEX MDC1663
|
|
NATIONAL NBD1267
|
|
NK 202564
35.08 €
-20%
28.06 €
|
|
NK 312564
|
|
OPTIMAL BS8110
|
|
PAGID 54249
|
|
QH Benelux HP58185
|
|
QUINTON HAZELL BDC5367
|
|
REMSA 686300
|
|
ROADHOUSE 686300
|
|
sbs 1815202564
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
TRW DF4407
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
VALEO 197013
|
|
ZIMMERMANN 250135100
|
|
ZIMMERMANN 250135120
|
|
ZIMMERMANN 250135170
|
|
ZIMMERMANN 250135172
|
|
ZIMMERMANN 250135175
|
|
FORD 1362867
|
|
FORD 1362868
|
|
FORD 2T142A315AA
|
|
FORD 2T142A315AB
|
|
FORD 2T142A315AC
|
|
FORD 2T142A315BA
|
|
FORD 2T142A315BB
|
|
FORD 2T142A315BC
|
|
FORD 4367107
|
|
FORD 4367108
|
|
FORD 4457989
|
|
FORD 4475316
|
| Ford TOURNEO CONNECT | 75 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 90 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 116 коня | бензин |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 116 коня | бензин |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 90 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 110 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 110 коня | дизел |
