спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4407 |
| минимална дебелина | 8 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| височина | 53,7 mm |
| мярка на резбата | 13,8 |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17418
51.62 €
-20%
41.3 €
|
|
APEC braking DSK2179
|
|
ATE 24011101541
|
|
BENDIX 562270B
|
|
BENDIX 562270BC
|
|
BORG & BECK BBD4403
|
|
BOSCH 0986479070
|
|
BOSCH 0986479S51
|
|
Brake ENGINEERING DI956229
|
|
BREMBO 08A29710
|
|
CAR 142226
|
|
DELPHI BG3873
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
FERODO DDF1497
87.02 €
-20%
69.61 €
|
|
FERODO DDF14971
|
|
FERODO DDF1497C
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FERODO DDF1497C1
|
|
FIRST LINE FBD1435
|
|
FTE BS5367
|
|
GIRLING 6044074
|
|
HELLA 8DD355110291
|
|
JURID 562270J
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
JURID 562270JC
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
LEMFÖRDER 3037101
|
|
LPR F1014P
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
METELLI 230761
|
|
METZGER 14921
|
|
MEYLE 7155237034
|
|
MINTEX MDC1663
|
|
NATIONAL NBD1267
|
|
NK 202564
35.08 €
-20%
28.06 €
|
|
NK 312564
|
|
PAGID 54249
|
|
PEX 140748
|
|
QH Benelux 58185
|
|
QUINTON HAZELL BDC5367
|
|
QUINTON HAZELL BSF5367
|
|
REMSA 686300
|
|
TEXTAR 92124900
48.07 €
-20%
38.46 €
|
|
TRISCAN 812016142
|
|
TRUSTING DF1102
|
|
VALEO 186844
|
|
VALEO 197013
|
|
VALEO 297844
|
|
ZIMMERMANN 250135100
|
|
ZIMMERMANN 250135120
|
|
FORD 1362867
|
|
FORD 1362868
|
|
FORD 2T142A315AC
|
|
FORD 2T142A315BC
|
|
FORD 4367107
|
|
FORD 4367108
|
|
FORD 4457989
|
|
FORD 4475316
|
| Ford TOURNEO CONNECT | 75 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 90 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 116 коня | бензин |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 116 коня | бензин |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 90 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 110 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 110 коня | дизел |
