спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92129503 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 330 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 48 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| тегло | 10,9 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1295 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 36,5 cm |
| Широчина на опаковка | 35 cm |
| Височина на опаковка | 7 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001295
|
|
TEXTAR 98200129501
|
|
APEC braking DSK2184
|
|
ATE 24013001811
|
|
ATE 24013002061
|
|
ATE 430181
|
|
ATE 430206
|
|
AUGROS 5290261P
|
|
BENDIX 562335B
|
|
BENDIX 562398B
|
|
BENDIX 562398BC
|
|
BOSCH 0986479192
|
|
BOSCH 986479192
|
|
Brake ENGINEERING DI956442
|
|
BREMBO 09867010
|
|
BREMBO 09867011
|
|
BREMBO 09867014
|
|
BREMBO 09867075
|
|
BREMBO 09A08911
|
|
BREMBO 9867011
|
|
COMLINE ADC1552V
85.21 €
-20%
68.17 €
|
|
COPARTS 92129500
|
|
DELPHI BG9844
60.33 €
-20%
48.27 €
|
|
FERODO DDF12741
|
|
FERODO DDF1747
200.97 €
-20%
160.77 €
|
|
FERODO DDF17471
|
|
HELLA PAGID 355110771
|
|
HELLA PAGID 355110781
|
|
HELLA PAGID 8DD355110771
|
|
HELLA PAGID 8DD355110781
|
|
JURID 562398J
80.11 €
-20%
64.09 €
|
|
JURID 562398JC
88.43 €
-20%
70.75 €
|
|
MGA D1502
|
|
MINTEX MDC1690
|
|
NATIONAL NBD1317
|
|
NK 203728
|
|
NK 313728
|
|
OPTIMAL BS7936
|
|
PAGID 54295
|
|
PAGID 54295PRO
|
|
REMSA 669110
|
|
ROADHOUSE 669110
|
|
TEXTAR 92129500
91.45 €
-20%
73.16 €
|
|
TRW DF4748S
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
VALEO 197046
94.34 €
-20%
75.47 €
|
|
ZIMMERMANN 440311920
|
|
CITROEN 4246E0
|
|
CITROEN 4246P8
|
|
CITROEN 424943
|
|
CITROEN 424944
|
|
CITROEN 424970
|
|
CITROEN 424977
|
|
CITROEN 4249A7
|
|
CITROEN 4249A9
|
|
CITROEN E169158
|
|
CITROEN E169503
|
|
PEUGEOT 4246E0
|
|
PEUGEOT 4246K0
|
|
PEUGEOT 4246P8
|
|
PEUGEOT 424943
|
|
PEUGEOT 424970
|
|
PEUGEOT 4249A7
|
|
PEUGEOT 4249A9
|
|
PEUGEOT E169158
|
|
PEUGEOT E169503
|
| Citroen C5 III (RD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 207 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 204 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C5 III (RD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 140 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 140 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 163 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 163 коня | дизел |
