спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 197046 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 330 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| центриращ диаметър | 71,1 mm |
| височина | 48 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17554
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
A.B.S. 17554OE
|
|
A.B.S. 17713
|
|
A.B.S. 17765OE
|
|
ATE 24013001811
|
|
BENDIX 562335B
|
|
BENDIX 562398B
|
|
BOSCH 0986479192
|
|
BOSCH 986479192
|
|
BREMBO 09867010
|
|
BREMBO 09867011
|
|
BREMBO 09867014
|
|
BREMBO 9867010
|
|
BREMBO 9867011
|
|
BREMBO 9867014
|
|
BREMBO FD162000
|
|
DELPHI BG9844
60.33 €
-20%
48.27 €
|
|
DEX DF403
|
|
FERODO DDF1274
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
FTE BS7099
|
|
JURID 562335J
|
|
JURID 562398J
80.11 €
-20%
64.09 €
|
|
LPR P1006V
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6044331
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6047485
|
|
METELLI 230793
|
|
MGA D1502
|
|
MINTEX MDC1690
|
|
MOTAQUIP LVBE379
|
|
MOTAQUIP VBE379
|
|
NK 1815203728
|
|
PAGID 54295
|
|
PILENGA V095
|
|
QUINTON HAZELL 669110
|
|
QUINTON HAZELL BDC5659
|
|
QUINTON HAZELL BSF5659
|
|
REMSA 669110
|
|
ROADHOUSE 669110
|
|
sbs 1815203728
63.27 €
-0%
63.27 €
|
|
TEXTAR 92129500
91.45 €
-20%
73.16 €
|
|
TEXTAR 982001295
|
|
TEXTAR 98200129501
|
|
TRIPLE FIVE E169503
|
|
TRIPLE FIVE YH2982
|
|
TRUSTING DF403
|
|
TRW DF4433
|
|
CITROEN 4246K0
|
|
CITROEN 4246K0
|
|
CITROEN 424944
|
|
CITROEN 4249A9
|
|
CITROEN 424944
|
|
CITROEN 4249A9
|
|
PEUGEOT 4246E0
|
|
PEUGEOT 4246E0
|
|
PEUGEOT 424943
|
|
PEUGEOT 4249A9
|
|
PEUGEOT 424943
|
|
PEUGEOT 4249A9
|
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 204 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 163 коня | дизел |
