спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92178303 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 330 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| височина | 64,9 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| тегло | 9,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1783 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 36,5 cm |
| Широчина на опаковка | 35 cm |
| Височина на опаковка | 14 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001783
|
|
TEXTAR 98200178301
|
|
VOLVO 30645223
|
|
VOLVO 8672113
|
|
APEC braking DSK2688
|
|
BREMBO 09861511
|
|
BREMBO 09861514
|
|
BREMBO 9861511
|
|
DELPHI BG4306
151.22 €
-20%
120.98 €
|
|
FERODO DDF16831
|
|
HELLA PAGID 355115601
|
|
HELLA PAGID 8DD355115601
|
|
MINTEX MDC1940
|
|
NK 204867
|
|
OPTIMAL BS8440
|
|
PAGID 54783
|
|
PAGID 54783PRO
|
|
TEXTAR 92178300
|
|
TEXTAR 92178305
|
|
TRW DF4729
|
| Volvo V70 II (SW) | 300 коня | бензин |
| Volvo S60 I | 300 коня | бензин |
