спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92186403 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 264 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| височина | 40,6 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 110 mm |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| тегло | 3,6 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 1864 0 1 |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982001864
|
|
TEXTAR 98200186401
|
|
APEC braking DSK2620
|
|
ATE 24011003471
|
|
ATE 410347
|
|
BENDIX 562580BC
|
|
BOSCH 0986479715
|
|
BOSCH 986479715
|
|
Brake ENGINEERING DI956696
|
|
BREMBO 08946030
|
|
BREMBO 08946031
|
|
BREMBO 08946034
|
|
BREMBO 8946030
|
|
COMLINE ADC1148
|
|
DELPHI BG3945
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FERODO DDF16511
|
|
HELLA PAGID 355116021
|
|
HELLA PAGID 355118171
|
|
HELLA PAGID 8DD355116021
|
|
HELLA PAGID 8DD355118171
|
|
JURID 562580JC
|
|
MINTEX MDC2230
|
|
NK 203672
|
|
NK 313672
|
|
PAGID 54864
|
|
PAGID 54864PRO
|
|
QUINTON HAZELL BDC5763
|
|
REMSA 6146900
|
|
ROADHOUSE 6146900
|
|
TEXTAR 92186400
|
|
TRW DF6339
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
ZIMMERMANN 430261120
|
|
OPEL 569418
|
|
OPEL 93190227
|
| Opel CORSA D Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 90 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 65 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA D Van | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 80 коня | бензин |
| Opel CORSA D Van | 86 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 211 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 125 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 192 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 150 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 130 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 120 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 150 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 207 коня | бензин |
